Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Megbántottam a legjobb barátnő...

Megbántottam a legjobb barátnőmet. Hogyan béküljek ki vele?

Figyelt kérdés

Ma mondtam neki néhány elég bunkó dolgot viccből, de ő komolyan vette őket és megsértődött. (Mindig így viccelődünk egymással, nagyon jól tudja, hogy nem kell komolyan venni az ilyen beszólásaimat, szóval nem tudom, miért volt ilyen...)

Bocsánatot kértem tőle, de akkor meg azzal jött, hogy biztos nem gondolom komolyan.

Én tényleg ki szeretnék vele békülni, de ha így viselkedik, akkor elég nehéz lesz... Valami tanács, hogy mit mondjak neki? :(



2017. jún. 2. 00:17
 1/5 anonim ***** válasza:

Várj egy picit, hogy lenyugodjon.

Mondd el neki, hogy nem akarnád sosem szándékosan megbántani, és ha ez gondot okoz, akkor hagyjatok fel ezzel a viccből beszólogatással, mert többet ér neked ez a barátság, mint egy buta tréfa.

Szurkolok:)

2017. jún. 2. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! :)
2017. jún. 2. 00:31
 3/5 anonim ***** válasza:

Mutasd neki amit ő akar most sugározni:


Nélküled is tudok élni, vegyél vissza.

2017. jún. 2. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

-szia, kibekulunk?

-zsia, igen.

2017. jún. 2. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mondd meg neki, hogy

"Figyelj Erzsi, fontos vagy nekem, ezt te is tudod, nem gondoltam komolyan, sosem akarnálak szándékosan megbántani!"

2017. jún. 3. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!