Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Rosszabb a kutyákkal mint a...

Rosszabb a kutyákkal mint a gyerekkel?

Figyelt kérdés
én macskás vagyok inkább,mert könnyű szeretgetni selymesebb,dorombolása is lágy,van egy kutyám is és szeretem,de mindig nekedrontanak,ugrálgatnak,nem tudsz tőlük bemenni,harisnyát elszakitják,ruhádat bekoszolják,liheg és elég büdös,főleg ha eszel és ott van az asztalnál,a hangja éles,és bántó,ha ugat,szőre zsírosabb,ha simogatod érzed,de a kicsiknél a folytonos ugrálásuk kikészitene.több a balhé velük,mert két háznál is leszidott mr a szomszédasszony,hogy átment a kertjébe a kutya meg kellett kötni,tugorta meg átásta magát folyton,veszekedések.de a lényeg hogy haverok vettek egy kutyát azóta nem szórakozhatunk.régen itt aluttak,most sietnek haza mert a kutya nyüszit,fél,(panelba van),konyhába alszik,de mindig a kőre isil,kakil,és takaritják,le is kell vinni gondolom mindennap sétálni.másik haverok szintugy megy haza a kutya várja,és sietnek.az a röhej,nekünk van egy kisgyerekünk,és mi eljárhatunk ugyanugy,ottalszunk rokonoknál stb.minden kutyás ilyen nyugdijas?mamám sietett mindig mr 2 óra mulva haza hogy várnak a kutyáim".éhesek.meg férjem mamája is..komolyan kutyával nehezebb mint egy gyerekkel?
2017. máj. 10. 16:02
 1/4 A kérdező kommentje:
még huszonévesek vagyunk és ugy viselkednek mint a nyugdíjasok...minden kutyás ilyen?
2017. máj. 10. 16:04
 2/4 anonim ***** válasza:
Az soha nem bírom megérteni miért tartanak emberek kutyát egy panelban??? Jó, hogy nem disznót vagy tehenet taranak a tizediken. Egy kutya kertesházba való, ahol van neki helye mozogni, elvégezni a dolgát, nincs is vele gond. Az nem jó egy kutyának hogy a négy fal között élje le az életét és napi 2x levigyék wc-zni.
2017. máj. 10. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én utálom a gyerekeket fúj...állat párti vagyok és igen inkább kutyát tartok, mint egy két lábon járó nyávogós taknyot!!!
2017. máj. 10. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
érdekes mégis el tudunk bárhva menni gyerekkel több napra is,a kutyához meg sietnek haza,és láttam már kisméret megközepes kutyát is ismerősömnél folyton rámugrálgatni meg nyáladzani hogy már kikészültem,és két kisgyerekhez több türelmem lenne,mert ők nem pattognak ugy....dehát ez az én tapasztalatom..
2017. máj. 10. 18:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!