Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy bírjam ki ezt a pár napot?

Hogy bírjam ki ezt a pár napot?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Ez egy nagyon hosszú történet, Úgyhogy előre is köszönöm hogy elolvassátok! Nos... Próbálom összefoglalni. Az egész ott kezdődik, hogy van egy BFF-m. 3-dik osztálytól BFF-k vagyunk. De most 2. félévben egy másik lány, azt akarta hogy 3-an legyünk BFF-k. Ezt szerencsére elfelejtettük, nem lett. De most egy pár hete, egy másik lány aki a többi 3 lánnyal volt BFF, az én barátnőmmel, aki akart velünk lenni, és ő, úgymond 3-an lógnak. Állandóan félrehívják egymást, hogy "Gyertek mondjak valamit"... Általában rólam beszélnek. Na mind1. Az a leg rosszabb, hogy kedden van infó,techno,rajz,tornaamiken együtt ülnek. Az infó és a torna a legrosszabb. Eddig mind 2-őt szerettem, de elvették a kedvem tőle. A tornán én és a barátnőm a maradék játszós időben (gyakorlatok után maradt idő, amin mindenki csinálhat amit akar) vettünk egy szivacsot, és tornáztunk. Amiután a másik lány aki a BFF-nk akart lenni, ő is jött a 3-dik matraccal. Jó, ez még elmegy. De amióta ők 3-an lógnak, a barátnőm, aki a BFF-nk akart lenni és a másik, azóta ők vannak a matracon. Meg gyakorlatok közben is kiközösítenek. Már az utolsó hetekben találok egy kifogást, mert egyszerűen nem akarok tornázni. Legtöbbször csak hazudok. Aztán az infón pedig úgy van h a lány aki a BFF-nk akart lenni, a barátnőm, és én, de mostmár másik teremben szoktunk lenni, mert a miénkben vizsgáznak, így a másik lány vette át a helyem, és amiért egyszer mondtam azt, h "Ezt láttam!", megkérdezték, és nem tudtam, és azóta is mondom, állandóan kikérdeznek, és csúfolnak, hogy hazudok. (AZ INFÓ A LEGROSSZABB) Na de annyi a szerencsém h kedden & csütörtökön a barátnőmmel megyek egyedül, és ilyenkor tudunk nyugottan beszélni. Hétfőn szerdán és pénteken viszont a lány aki a BFF-nk akart lenni, ő is egyedül megy. Én nem akarok vele menni, régebben a bar. se akart, de mostmár ritkán jön ő is velünk. Mi gyorsan elmegyünk,én direkt hogy ne menjünk vele,meg hogy tudjunk beszélni, és/de a barátnőm sztem legtöbbször csak elfelejti. Aztán ugye most volt a mini-vakáció, és elmentünk a strandra. Hétfőn jöttünk vissza. Kedden nem akartam menni iskolába (tudva a szörnyű órákat) és addig, amíg én nem mentem, ők szépen (3-an) megbeszélték az osztállyal, hogy ne beszéljenek velem. Aztán ma, bemegyek az osztályba (minden reggel remegve miattuk [3-uk miatt]) és köszönök"Sziasztok" ők meg *síri csend*. Na de aztán volt egy lány a másik 2-nek a BFF-je, ő meg besz. velem, velem tartott, és vele lógtam. Megkértem hogy védjen meg a 3-uk beszólásától, meg h üljön velem. De holnap is van torna, meg aztán jön a kedd (MEGINT) és komolyan sírok... Remegek. Elhatároztam, hogy átmegyek egy másik barátnőm osztályába, másik iskolába, ahol majdnem Mindenkit ismerek, mert ott jólnevelt, jó, és nem kiközösítő lányok vannak. Nem fogom tönkretenni az idegem minden egyes nap hogy *Jaj, vajon holnap megint együtt ülnek/ jaj, vajon megint fognak csúfoni*stb. AHH KÖSSZ H ELOLVASTAD, KÉRLEK SEGÍTS!!!

2017. jún. 7. 17:28
 1/4 anonim ***** válasza:
43%
Szeretnélek megnyugtatni, hogy holnap után nem kedd van hanem péntek!🙌🎉 És azután az utolsó héten már a legtöbb helyen nincs tanítás, úgyhogy túlélted az utolsó keddet!
2017. jún. 7. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ne menj be, úgy se írnak be.
2017. jún. 7. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem hetfon meg TZ :(
2017. jún. 7. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Most ez komoly? :D Keress magadnak egy pasit, aztán címkézd fel FF-re. :D
2017. jún. 8. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!