Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért parázok ennyire?

Miért parázok ennyire?

Figyelt kérdés

Három nap múlva megyek először egy lovardába, nem 0 tudással, 4 évet edzettem egy másik helyen, ahol átvágtak minket, szörnyű volt, nem részletezem.

Nagyon félek, hogy nem fognak befogadni a lovasok, hiszen az előző helyen is kiközösített voltam. Az edző (telefonon beszéltünk vele), azt mondta, nagyon jó a társaság,(mellesleg kevesen vannak) ,de mégis félek. Suliban vannak "barátaim, de ott is az van, hogy mégcsak el se fogadnak a többiek, nem kell szeretni tudom, de folyton piszkálnak. (Megoldottam jovore másik suli)

Tehát, szerintetek mit tudok tenni, hogy ne parázzak rá(mert ilyenkor gázul viselkedek...nagyon) ? (Nem edzeni megyek, lesz egy kisebb parti vagy hogy mondjam, várom, de egyedül leszek) Illetve ez normális?



2017. jún. 8. 16:04
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Azért parázol mert eddig csak rossz tapasztalataid voltak a társasági életben, ez normális. Kort és nemet nem írtál, de van pár általános tanács amit érdemes megfogadni, ha új környezetbe kerül az ember.


1. Legyen tartásod, húzd ki magad, de a válladat ereszd le. (bár ha 4 éve lovagolsz gondolom ezzel nincs gond)


2. Stabilan állj ne lépkedj egy helyben, ha nagyon izgulsz dőlj neki valaminek vagy ülj le. Ha viszont állsz, akkor tedd zsebre a kezed vagy tarts 1 poharat amiből lassan iszogatsz, ne csak lógasd a kezeid, mert idiótának fognak nézni.


3. Magadról csak akkor beszélj ha kérdeznek, Te viszont próbálj értelmes kérdéseket feltenni, de ne egy embernek, lehetőleg minél többnek.


4. Ha kérdeznek valamiről egyszerűen válaszolj pár szóban, majd kérdezz ismét.


5. Határozott kézfogás, öltözz fel a legjobb ruhádba, ha nem beszélsz csukd be a szád, ne motyogj: inkább kevesebbet beszélj és lassabban de az érthető legyen. A köszönésed legyen magabiztos, ha kell gyakorold otthon a "helló", "jó napot kívánok", "szia" stb köszönést, legyen természetes és lehessen hallani.


6. Ha megkínálnak valamivel akkor fogadd el pl. üdítővel akkor is ha nem vagy szomjas. (kivéve persze ha allergiás vagy valamire vagy nagyon utálod)


Ha ezeket megfogadod akár a lovardában, akár az új iskolában, nem fognak kiközösíteni. Lehet, hogy túlzottan kíváncsinak fognak találni ha sokat kérdezel, de hidd el, a legtöbb ember imád magáról beszélni és szereti ha valaki türelmesen meghallgatja.

Sok sikert! ;)

2017. jún. 8. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos tanácsokat:) egyébként 12 éves vagyok és lány:)
2017. jún. 8. 20:04
 3/4 anonim ***** válasza:

szia! egyáltalán nem törvényszerű, hogy ha az egyik helyeden kiközösítenek, akkor a másikon is azt fogják tenni. Ezek teljesen más emberek lesznek. sokan szeretik az újakat, mert érdekességet hoznak egy csoportba.

én felnőtt vagyok már, és az előző munkámban én voltam a kiközösített, mert a csapat hangadója utált. Most szerencsére átkerültem egy másik munkahelyre, és itt pedig szeretettel fogadtak az emberek. Tehát nem biztos, hogy rajtad múlik, a csapaton is múlhat.

Sok sikert! :)

2017. jún. 10. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Én nem teljesen értek egyet az egyes válaszolóval. Az egyik pontban az írja, hogy öltözz fel a legjobb ruhádba, de szerintem ez már túl erőltetett. Azt vedd fel, amiben jól érzed magad, ne olyat, amivel villogni lehet, de nem szereted. Egyébként a többi tényleg jó és hasznos is:)

Esetleg még annyi, hogy légy magabiztos és higyj magadban!

Sok sikert! Érezd jól magad;)

2017. jún. 10. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!