Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyünk a barátságunk ért?

Mit tegyünk a barátságunk ért?

Figyelt kérdés
Van egy legjobb barátnőm akivel 5 ève vagyunk legjobb barátok!És mostanában azt érzem elhanyagol.Az igaz hogy a barátnőm Lili sosem ír vissza tehát mintha olyan elfoglalt lenne ,mindig irok neki és max este10 kor vissza ír.Tehát nem értem nála ezt hogy pityeg a teloja és nem nézi meg?meg hogy annyira rossz hogy pl más ismerősök felraknak ilyen chatelős képeket meg minden.Mert mindig én írok neki és ő soha nem kezdeményez.Meg mondta hogy kapok egy nagy ajándékot és hogy már 4 napja ígéri hogy elhozza !Mil legyen???Én nagyon szeretem!!!!
2017. jún. 10. 20:33
 1/1 anonim ***** válasza:
talán próbáld meg megbeszélni vele h mi van. kérdezd meg miért nem válaszol. lehet, más lánnyal alakul ki barátsága. vagy esetleg fiúval :)
2017. jún. 10. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!