Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » El fog költözni a legjobb...

El fog költözni a legjobb barátnőm most mire számíthatok? Több lent

Figyelt kérdés
Nos előre is köszi aki ezt elolvassa bár perpill nem tudom hogy ez egy kisregény lesz-e vagy sem. Na de a lényeg: A legjobb barátnőm el fog költözni. Nem tudni mikor, de szeptemberben már tuti nem lesz itt. Másik városba mennek mert ott lesz a gimije, anyuja is ott fog dolgozni meg stb stb...igaz ez a város itt van tőlem kb egy órára, de mivel én csak szeptembertől leszek nyolcadikos ő pedig kilencedikes esélytelen hogy hetetnete találkozzunk. Nekik nincs autójuk, a testvére csajának az autójával fogják megoldani gondolom. Szóval hogy ők jönnének ebbe a kis semmi városba annak az esélye egyenlő a nullával. Akkor az, hogy mi menjünk oda az is esélytelen. Nincs az az ember aki oda hetente vagy kéthetente odavinni a benzin és az idő miatt is, mivel a szüleim nagyon elfoglaltak. Fogalmam sincs, hogy mi lesz. Nekem sokkal többet jelent még egy testvérnél is (nem vagyok leszbikus nyugi) hiszen már olyan mint a jobb felem. Ő volt az aki felnyitotta a szemem, ő volt az, aki megvígasztalt, az akire bármikor számíthattam bármi baj volt. Ő volt az, aki fogalmam sincs hogy hogy, de előhozta az igazi énem. Amíg nem ismertem meg teljesen magamba voltam fordulva, sosem tudtam egy kedves mosolyt ,,rakni" az arcomra, sose voltam vidám. Ő volt az, akivel felejthetetlen emlékeket szereztem. Ő volt az, aki más nem lesz. Ezeknél persze még jóval több dolog van. Pl általa lett több haverom. Általa mertem az lenni aki vagyok. És most tessék. Télen a szánkózások, a hülyülések, azok a jó beszólások meg stb...ő volt az, aki megvédett engem, és beszólt annak aki szekált. Megtanított engem is arra, hogy hogy védjem meg magam. Tudom önnállónak kell lennem. Oké értem. De miért ilyen áron kell megértenem? Tisztában vagyok/voltam azzal, hogy semmi sem tart örökké, és nem lesz mindig olyan ember aki fogja a kezem. Van még nagyon sok barátnőm akikkel hülyülünk egy csomót, számíthatok rájuk és ez már be is bizonyosodott nem is egyszer. Velük is eljárok fagyizni meg stb de senki sem helyettesíthet senkit se. És most nem tudom mi lesz. Ez úgy érzem igazi barátság. Tudom hogyha tényleg az, akkor nem fogom elveszíteni. Tudom, hogy semmi sem örök. De akkor is. Oké hoy ott van a skype meg stb de nem lesz ez így jó. Jelenleg 10 percre lakik tőlem. Így szinte hetente 3-szor is tudtunk talizni. Kevésnek hangzik, de ez azért van mert nagyon sokat tanulok. Hétvégente is órákig el tudunk lenni. Félek, hogy megint magamba fogok fordulni, és olyan leszek mint tavaly. Ez persze jelen pillanatban nem a fő problémám. Akkor a pizzázások meg stb. A fesztiválok. Nem is az a baj, hogy el kell válnunk, hanem az, hogy a távolság lehet tönkre fog tenni mindent. Még csak egy éve, hoy el kezdtünk haverkodni, aztán valamikor a hónap vége fele lesz az, hogy kimondtunk a legjobb barát jelzőt egymásra. Fiatal barátság, de talán több benne az igazság mint egy 3 éves barátságba. De mi van ha ez a kevés idő miatt a távolság lesz a választó ok? Amikor elmentem az előző sulimból, volt egy nagyon jó barátnőm. Azóta csak ritkán futunk össze, igaz facen dumálunk, de ha még mindig egy osztályba járnánk tuti erősebb lenne ez az egész, és többet beszélnénk. Igaz mindig mesélünk egymásnak meg mindig számíthatunk egymásra, de nem ugyan az. Ezek után amiket itt leírtam, mire számíthatok valószínűleg? Valaki járt már hasonló cipőben? Ha igen milyen volt? Hogy szokott hozzá? Milyen érzés volt? Ha valakinek volt egy ilyen jó barátja, és elköltözött (m1 hogy külföldre vagy sem, az a lényeg, hogy gyalog ,,megtehetetlen" tájékra) akkor velük mi lett? Nagyon meg vagyok ijedve és sírtam is emiatt, szóval ha most valami hülyeséget hordtam össze bocsi. Tudom jól, semmi sem tökéletes meg semmi sem tart örökké meg hogy ilyen az élet meg stb stb, de most az ilyen ,,nőjj már fel" meg hasonló kommenteket ha lehet mellőzzük. Megértéseteket köszönöm. Ha érkezik pár válasz de még van olyan aki tudna mit írni az nyugodtan írja, egy ideig biztosan nem fogom ezt a kérdést a homályba feledni...igaz már a legelején rákérdeztem, de most mire számíthatok? Azért írom le mert elég sok kérdést feltettem, szóval megint bocsi 😅 az is lehet, hogy már nem is egyszer feltettem ezt a kérdést ebben a regényben, de inkább 5-szőr mint egyszer se...nos ennyi is lett volna

2017. jún. 11. 20:49
 1/4 A kérdező kommentje:
Ha van benne elgépelés vagy helyesírási hiba akkor az nem direkt volt, ilyenkor nem fog az agyam. Annyi még lemaradt, hogy jövőre én is abba a városba leszek kolis diák...de na...a kollégiumot se biztos hogy bírni fogom szóval nem 1000% hogy ott is maradok... és nem abba a suliba fogunk járni, azán a kolis kimenők (ha egyáltalán van ilyen) tuti hogy max egy óra, ami még arra sem elég, hogy egyek valamit
2017. jún. 11. 20:53
 2/4 A kérdező kommentje:
Mellesleg a havontai találkozás is egy esélymentes dolog
2017. jún. 11. 20:54
 3/4 anonim ***** válasza:
Az igazi barátság kitart.Nem szabad feladni,mert nem tudtok találkozni.Csak összetudtok hozni egy-egy találkát hébe hóba.Mondjuk mikor vakáció van akkor egymással tölthetnétek az időt.Közös kirándulás vagy hasonló.Telefonon is tudtok beszélni.Busz?Kispórolod az árát,vagy ő.Mikor hogy.Valahogy megtudjátok oldani.Nem feltétlenül jelenti azt a legjobb barátság hogy egymás nyakában lógtok.Kibirjátok és megoldjátok. :)
2017. jún. 12. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Tudom hogy nem ezt jelenti és azt is tudom hogy nem lehetek mindig vele. Épp ez a baj, hogy nem lehet se buszozni se vonatozni, mert se nekem, se neki nem engednék meg. Nem az a 200-300 forint az akadály. Tudom hogy kitart, de ha van megoldás akkor inkább nem búslakodnék semmi miatt, bár ez sose fog összejönni, de egy gonddal kevesebb. De azért köszi a választ
2017. jún. 12. 19:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!