Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ti barátkoznátok olyannal...

Ti barátkoznátok olyannal akinek nincs egy igazi barátja se?

Figyelt kérdés
Ha igen, miért? Ha nem, azért mert szánalmasnak tartanátok? Vagy azt gondolnátok, hogy biztos meg van az oka, hogy nincsenek barátai, és biztosan rossz természete van vagy más "defektje" van?
2017. jún. 12. 20:36
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
10. Leírod az okát?
2017. jún. 13. 10:16
 12/12 anonim ***** válasza:
49%
Attól függ. Velem többször volt olyan, hogy olyan ember talált meg, akinek nem volt rajtam kívül egy barátja sem. Kivétel nélkül mindegyik a legjobb barátjának nevezett, pedig még alig tudott rólam valamit, ez eleve fura volt. Az egyikkel jól végződött, mondtam neki, hogy nekem más a legjobb barátom, de alapvetően barátok lettünk. Viszont volt, akinél azt éreztem, hogy mivel nincsenek barátai rajtam kívül, ezért most ráerőlteti magát az első emberre. Semmi de semmi közös nem volt bennünk, sőt szerintem ő nézett le engem, más életstílusunk volt, szerintem sokszor bunkó volt stb. Ő is kijelentette, hogy a legjobb barátja vagyok, de hogy mire föl... Szóval az egyéntől függ. Utóbbi esetben igenis azt gondolom, hogy érthető, miért nincsenek barátai. Előbbi esetben nem. Illetve ott is tudom, azért, mert félénk, de ez alapvetően nem negatív
2017. aug. 13. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!