Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy találjak bulizós, normáli...

Hogy találjak bulizós, normális barátokat?

Figyelt kérdés

23 éves leszek, sajnos nem vagyok barátkozós típus, ezért kimaradtam a fiatalkori bulizásokból, mert sajnos nem voltak ilyen barátaim.

Nagyon hiányzik, hogy béha elmenjek egy jót táncolni, vagy egy-egy koncertre, nem akarok végigélni a fiatalságomat koravénként, hogy később bánjam.

Sajnos a barátom sem bulizós, semmi ilyen helyre nem szeretne eljönni velem, illetve a két barátnőm is otthon ülős típus :(

Egyszerűen nem megy a barátkozás, próbáltam az egyetemen is, de annyira egyedül érzem ott magam. Senkivel nem sikerült összebarátkoznom, mert mire megnyílnék, már elkönyvelnek antiszocnak/lúzernek stb.


2017. jún. 12. 20:47
 1/9 Roflkopter ***** válasza:

Lehet ijesztően fog elsőnek hangzani, de menj el egyedül. Bemész egy klubba / bárba odacsapódsz valakihez kamu indokokkal " van tüzed ? " "mennyi itt a sör? fú jó drága"

és ott maradsz dumálni.

Az egyetemen meg a legegyszerűbb kérdezel valamit pl "bocs ezt érted?" "nem tudod hol az x épület?" stb és óra után elkezdtek dumálni h "fú nem tom h lesz meg ez a tárgy kva nehéz" vagy nem tom miről szoktak a lányok beszélni.

Ezek általános szociális készségek amik tanulhatók

2017. jún. 12. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Úristen, pont ugyanezt érzem, bár még csak 18 éves vagyok, de úgy érzem mindig, hogy kimaradok az önfeledt szórakozásból. Amikor tényleg csak az számít, hogy jól érezzem magam. Sajnos sosem vonzottam az olyan embereket, akik bulizni járnak, vagy koncertekre, pedig amúgy nagyon felszabadult tudok lenni és sokak szerint jól táncolok és annyira jó lenne ezt társadágban átélni.
2017. jún. 12. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
1.: gondoltam arra, hogy egyedül elmegyek, de miután holtan találtak egyedül egy lányt hozzám közeli szórakozóhelyen, inkább nem mennék egyedül...
2017. jún. 12. 21:08
 4/9 anonim ***** válasza:
Hát... bulizósnak bulizós vagyok, és elvileg normális is... sőt, még barátkozni is szeretek :)
2017. jún. 12. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hol laksz?:)
2017. jún. 13. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Budapesti vagyok. De most elsősorban arra lennék kíváncsi, hogy a "valós életben" hogy tudnék ismerkedni :)
2017. jún. 13. 08:22
 7/9 anonim ***** válasza:

Sziaa!

Hát arra nincs sok ötletem, hogy a valós életben hol tudnál, én a legjobb barátnőmet is neten ismertem meg még 10 éve és sok mást is.

Szívesen barátkozok, eljárkálok, h ha esetleg van kedved , írj privit aztán összehozhatunk valamit. :)

2017. jún. 13. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Roflkopter ***** válasza:

Had összegezzem:

Az egyetemen nem tudsz ismerkedni, neten nem vagy hajlandó, és sehol máshol sem mert félsz egyedül kimenni.

Őszintén szólva nem tudom, hogy akarsz így "bulizós" barátokat. Én a helyedben örülnek, hogy egyáltalán vannak barátaim

2017. jún. 13. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Sziaaa. En hasonló helyzetben vagyok. :( Most nekem az elsődleges célom a Balaton Sound egy napra, de egy baratnom sem akar eljönni velem. Ha esetleg van kedved irj nyugodtan. :) Vagy ha bulizni szeretnek többet akkor is írhatsz, Pesten vagyok egyetemista, de a Balatonnál lakom.

19/L

2017. jún. 14. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!