Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ugye ez nem gond?

Ugye ez nem gond?

Figyelt kérdés

16/L

Szinte mióta elkezdődött a középiskola folyamatosan változott a baráti köröm. Rettentő visszahúzódóan kezdtem, mindigis félénk voltam, csak lányokkal barátkoztam, de velük meg egyre többet vesztünk össze, vagyis történtek lányos drámák, mint mindenki, vagy legalábbis sok lány életében... a lényeg, hogy tavaly pár srác azt mondta segítenek nekem önbizalmat szerezni, ugyanis sosem volt nekem olyan. Soha. Aztán a jelenlegi évemben meg a legjobb barátaim lettek, hihetetlen sokat köszönhetek nekik, azóta tisztára megvááltoztem, úgy érzem jó értelemben. Csak hát most pár barátnőn kívül lett egypár fiú barátom. És ha őszinte akarok lenni a fiúk a legjobbak. Most nem akarlak titeket egekig fényezni srácok, de sokkal kevesebb drámával és sokkal boldogabban élik az életüket és ez rám is rámragad. Csak azon is elgondolkodtam, hogy ez rendben lesz így, valaki már volt így, középiskolában milyen volt fiúbarátok mellett? De tényleg, érdekelne hogy telt velük az idő, vagy összeségében visszagondolva azt mondanád akárhányszor hogy megérte, nem bánod.



2017. jún. 14. 18:31
 1/2 anonim válasza:
Dehogy gond.Nekem is rengeteg fiú barátom van.16/L
2017. jún. 15. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
én is jóban szeretek fiúkkal barátkozni, emiatt a kevesebb dráma miatt, nincsen semmi baj evvel
2017. jún. 15. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!