Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » 17 évesen be lehet hozni még...

17 évesen be lehet hozni még az elmaradt szocializációt?

Figyelt kérdés

Borzalmasan viselkedek emberek között, de nem tudom mit tehetnék hogy normális legyek :/ Már a barátaim is kezdenek megutálni, két kivétellel, és nem tudom mit rontottam el, mert amikor rákérdeztem hogy mi a baj, csak flegmáztak. De így változtatni se tudok ha nem tudom min kell. Igazából kezdem azt hinni hogy nem sikerült kiskoromban rendesen szocializálódni :D

17/l


2017. jún. 17. 13:04
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Be, de sokat kell gyakorolni. Nem a legjobb példa, de olyan, mint a nyelvtudás. Ha nem gyakorlod, elfelejted, de fel lehet frissíteni a tudást, sőt új dolgokat is lehet tanulni.
2017. jún. 17. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Bőven :)
2017. jún. 17. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
73%
szocializáció = kétszínű gerinctelen viselkedési forma ezt akarod
2017. jún. 17. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

#3 Én csak szeretve akarok lenni, de azt egy szóval se mondtam hogy a gerinctelen, kétszínű emberek társaságát keresném :D


Köszönöm szépen mindenki válaszát

2017. jún. 17. 14:58
 5/5 anonim ***** válasza:
Simán csak próbálj megváltozni...
2017. jún. 21. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!