Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ti mit tennétek, hogyan...

Ti mit tennétek, hogyan fogadnátok?

Figyelt kérdés

Megbeszéltük előre, hogy a barátnőm itt alszik, még tegnap. Minden rendben ment, délelőtt felhívott, hogy mikor jöjjön, mondtam, hogy jöhet most is. Ez volt reggel 8-kor. Mondta, hogy oké csak eszik, meg lemegy boltba. Vártam kb. 9-ig akkor hívtam, nem vette fel. 11-kor újra hívtam azt mondta most ért haza, eszik. Délután 1-kor 2x hívtam egyszer nem vette fel (nem kinyomta, hanem nem vette fel), aztán azt mondta még beágyaz. Aztán fél 3-kor hívtam azt mondta mindjárt jön csak ott van barátnője(egyben rokona is) és filmeznek.... egyszer se mondta, a telefont se vette fel, ha igen csak magyarázkodott... megértettem volna pedig.. ha itt lesz szóvá tegyem? Ti hogyan reagálnátok?

12/L


2017. jún. 17. 14:41
 1/10 anonim ***** válasza:
Hát ez nagyon gyökér, nem keresném egy ideig.
2017. jún. 17. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
A mai nap sajnos vagy nem sajnos már be van tervezve..
2017. jún. 17. 14:50
 3/10 anonim ***** válasza:

Megkérdezném tőle egyenesen, hogy miért ígérgetett, miért nem vette fel a telefont. Neked ez rosszul esett, és nem érted az okát.

Hátha van rá elfogadható magyarázata, nem kell mindjárt tönkretenni egy barátságot.

2017. jún. 17. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Azt beszéltétek meg, hogy ott alszik, akkor meg minek zargatod egész álló nap basszus? Dolga volt és még csinált más is, Mi bajod lesz attól, Ha mondjuk délután megy át??
2017. jún. 17. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Éreztem, hogy lesz ilyen is.. :'D

BAKKER SEMMI BAJOM NEM LETT VOLNA, Ő HÍVOTT REGGEL, HOGY MIKOR JÖJJÖN, MONDTAM, HOGY FELŐLEM MOST IS JÖHET AZT MONDTA JÓ.

Mostmár érted?:))

Felőlem ha délután 6-kor jön az is megfelel, de akkor reggel mondhatta volna.

2017. jún. 17. 15:11
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem kérdezd meg, hogy valami baj van-e vele. Lehet történt valami, ami miatt szégyelne úgy nálad aludni vagy ilyesmi. Lehet, hogy otthon nem engedik, vagy ötletem sincs... Az lesz a legjobb ha felhívod és megbeszéled vele.😊
2017. jún. 17. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Végül nálad aluszik?
2017. jún. 17. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nálad aludt?

Kíváncsiak vagyunk, nem csak azért válaszolunk, hogy csak, hanem mert érdekel, hogy mi történt. 😊

2017. jún. 28. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Engem is érdekel. Mi lett végül?
2017. jún. 30. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Igen, végül itt aludt.

Nem akartam először szóba hozni a dolgot, de ő látta, hogy baj van. Mondta, hogy ne haragudjak, csak váratlanul toppant be a barátnője.

2017. jún. 30. 14:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!