Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A legjobb barátnőm közölte...

A legjobb barátnőm közölte velem, hogy neki tetszik az a srác akibe én szerelmes vagyok, ráadásul, hogy már hamarabb is tetszett neki, mint nekem és a szemem láttára elhívta randira. Ti a helyzetemben megbocsátanátok-e?

Figyelt kérdés
Talán azért is esett ennyire rosszul, mert ő hívta fel a figyelmemet a srácra, azért, azt mondta, hogy ő így hátha elfeledi, ha nekem tetszik, mert neki is tetszik. Erre ma tök jól éreztem magam a barátaimmal (köztük azzal a bizonyos sráccal) és úgy éreztem, hogy van esélyem nála, a barátnőm meg közli, hogy neki hamarabb megtetszett. És most meg azt akarja, hogy bocsássak meg neki. A helyzet azért is volt nagyon szar, mert el kezdtem bőgni az utcán, és elkezdte mesélni hogy mindig róla álmodik. Hogy miért pont most mondta azt nem tudom, de nagyon szarul esett.

#szerelemi bánat #szar barátnőm van
2017. jún. 17. 20:13
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

A kifejtős rész első mondatából kiderül, hogy kezdettől tudtad azt, hogy neki is tetszik, hiszen "ő hívta fel a figyelmemet a srácra, azért, azt mondta, hogy ő így hátha elfeledi, ha nekem tetszik, mert neki is tetszik" - szóval a kérdésfeltevés picit megtévesztő szerintem...

Szóval neki is tetszett, te is beleszerelmesedtél, és ő hívta el, van ez így.

Elmegy vele a randira a srác?


Ha úgy érzed, van esélyed nála, még mindíg megteheted, hogy ezt megosztod a sráccal is - mármint, hogy tetszik neked, és tudod, hogy a barátnődnek is; viszont mivel a szerelemben tényleg nincs sorrendiség, és bnő lépett, te is lépsz az ügyben. Ebben az esetben - választhatja barátnődet, akkor neki még több esélye volt; - választhat téged (és megnézheted, hogy a visszanyalt fagyi szituációban a barátnő megbocsát-e olyanért, amiért ő várja tőled), opció ugye még az "Egyikőtök sem", valamint ha a srác huncut, lehet, hogy bepróbálkozik a "Mindkettő"vel, erre figyeljetek oda... :D

2017. júl. 13. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:

Szia!

Ilyen velem is volt már. Csak a barátnőm még ajándékot is adott neki és elmondta hogy szereti. Szerintem is mond a srácnak,és a barátnődnek meg azt hogy nem lehet köcsög veld hogy aztán mintha semmi sem történt volna bocsánatot kérjen. De persze előbb utóbb bocsájts meg neki mert egy barátság(bár a tietek nem tudom milyen)de többet ér egy fiúnál

2017. aug. 22. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!