Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért ilyen agresszív a...

David224 kérdése:

Miért ilyen agresszív a szomszéd lány?

Figyelt kérdés
2 hónapja ide költöztem, egy udvarba lakok egy 17 éves csajjal, egy fejjel magasabb nálam, összehaverkodtunk hülyültünk stb, az utóbbi pár napba pedig agresszív pedig nem menstruál, folyton ökölel üt izomból én meg nőt nem verek meg, ma meg valamiért berágott egy poén miatt amin régen nevetett, és most magyarázz ha hazajön akkor nekem jön, és megteszi higgyétek el, erősebb vagyok nála ez nem kérdés, de nem tudok egy lányt megütni, mitől lehet nála ez a agresszió? múltkor azért ütött meg mert leszóltam a csúnya páwa paliját, akit úgy is lecserél egy hét múlva ez a szokása neki.

2017. jún. 22. 14:07
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
0%
Mert szemtelen vagy vele. A viccnek is van határa.
2017. jún. 23. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Milyen ferfi az, aki nem mer megutni egy not??


Egyebkent ha ennyire nem akarod megutni, rugdosni is lehet, az is hatasos. Vagy lefoghatod, foldre viheted, stb..


Amig nem allsz ki magadert, nem fog tisztelni, felnezni rad, meg kb. semmi. Papucs csak a talp ala jo.

2017. jún. 24. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
ha üt fogd le húzd magadhoz ennyi :)
2017. júl. 1. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!