Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ki kéne vele békülnöm? Ti...

Ki kéne vele békülnöm? Ti kerültetek már ilyen helyzetbe?

Figyelt kérdés

Az van, hogy volt egy jó barátnőm (1 éve ismerjük egymást osztálytársak vagyunk) és nemrég nagyon összevesztünk. Csúnya dolgokat mondott/csinált, (kibeszélt, közölte hogy a hülye természetem miatt utál mindenki,stb.) és utána én is nagyon bedühödtem rá. Azóta nem is beszéltünk. Sokat gondolkodtam azóta a dolgon. Az egyik felem azt mondja hogy bélüljek ki vele, a másik meg azt hogy nagyon fáj a miket mondott, és hagyjam az egészet. Nem tudom mit csináljak.Bármi tanács jól jönne.

14/L


2017. jún. 24. 23:01
 1/5 anonim ***** válasza:
És mennyi valóságtartalma van amiket mondott rólad?
2017. jún. 24. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Semmi. Sokkal több barátom van mint neki, nem utálnak engem, azt se mondta még soha senki hogy rossz természetem lenne.
2017. jún. 24. 23:19
 3/5 anonim ***** válasza:
Ő akar békülni?
2017. jún. 24. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem. Csak vitatkozni akart. De azóta fogalmam sincs.
2017. jún. 25. 09:47
 5/5 anonim ***** válasza:
A barátság nem verseny, kinek van több. Felejtsd el ezt a piócát, te barátságod is egy adat a "hány barátom van?" című füzetében.
2017. jún. 25. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!