Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Akkor ezek szerint mi nem is...

Akkor ezek szerint mi nem is vtunk barátok?

Figyelt kérdés

Volt egy lány barátom, nem rég elutazott Angliába a párjához. Megbeszéltük, hogy tartjuk a kapcsolatot, vettem is külön egy SIM kártyát, csak erre a célra. Van egy közös barátunk is, Ő is egy lány, egy trió vtunk. Mi ketten szinte elválaszthatatlanok vtunk, együtt mentünk ügyeket intézni, együtt csináltunk programokat, sokat vtam Náluk, a családját is bírtam. Viszont a vége felé célozgatott, olyanokat mondott, hogy én egy értékes ember vagyok, barátkozzak másokkal is meg, hogy sok kaland vár még rám, stb.


Mikor elutazott utána napokig nem beszéltünk, végül felhívtam akkor még érdeklődő volt, azután közösen hívtuk a másik baráttal, akkor már sok közös témám nem volt Vele, de megkért, hogy intézzek el Neki egy hivatalos ügyet itthon, ehhez írtam Neki egy felhatalmazást amit elküldtem, hogy nyomtassa ki, írja alá és küldje vissza.


Írtam Neki a kettős adóztatásról, erre vissza írt, hogy hagyjam már, erre én írtam, hogy akkor többet nem keresem. Utána elkezdett ugatni a pasija az Ő telefonjáról, hogy unja, hogy idegesítem a csaját, foglalkozzak a saját dolgommal. Erre én kicsit bekattantam és letiltottam a csajt majd sms-ben írtam, hogy rettentő buták ahhoz is, hogy magyarban éljenek meg kitettem az osztályunk csoportjából Facebookon (osztálytársak is vagyunk). Beolvastam Neki azt, hogy akkor ennyi erővel mért nem a csávó csinálta meg a háziját (egyszer éjfélig a csajnál vtam, mert a beadandónkat mindkettőnknek én csináltam meg)


Ezek után már csak a fenyegetőzések mentek mind2 oldalról, volt mikor a pasival volt mikor Vele. Egy rakás sms-t küldözgettünk egymásnak míg végül 4 napja meguntuk és befejeztük.


A közös barát szerint én hibáztam, sztem is, de végig gondoltam és sztem mind2en csak a kifogást kerestük, hogy vége legyen. A közös barátunk szeretné, ha kibékülnénk, de erre már nincs esély. Bennem vannak korábbi dolgok is, hogy a pasija mindenbe bele szólogatott meg irányítgatja a nőt.


Ez a kérdés meg a ráadott válaszok csak megerősítő:

https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__baratok-baratsagok__..


Szval mi nem vtunk barátok csak egy lila köd volt az egész? :(


Egyébként Mindenki úgy látta, hogy mi nagyon jóban vtunk, le vannak döbbenve :(


22/F, 26/L



2017. jún. 28. 12:02
 1/2 anonim ***** válasza:

A vége felé célozgatott...

Itt már szerintem véget akart vetni a dolognak, csak gyáva volt kimondani, és úgy mint a linkelt kérdésnél, okott keresett, hogy összekapjon veled.

Lehet, hogy attól is félt, hogy többet akarsz majd tőle. Sőt szerintem a fiúja keze is benne lehet, lévén, hogy ő is beszólt neked.


Ezek alapján nem is a barátja voltál, sokkal inkább a csicskáka... beadandó, itthoni ügyek elintézése. Sőt, biztos, hogy van még ezeken kívül is néhány "szívesség" amit intéztél neki.


Most már nincs haszna belőled, így ellened fordult.

Nehéz lezárni egy ilyen "barátságot", de ha ennyire nem becsül meg téged, akkor próbáld elfogadni, hogy végre megszabadultál tőle. Ha igazi barát lenne, akkor nem haragudott volna meg, hanem megpróbálná megbeszélni a dolgokat.

2017. jún. 28. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Akkor ezek szerint nem.
2017. jún. 29. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!