Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért viselkedik furcsán a...

Totális metál kérdése:

Miért viselkedik furcsán a barátom?

Figyelt kérdés
A legjobb barátom az utolsó hónapban nagyon meg változott.. Feszt provokál engem,mind ge..nek nevez,bu..nak meg minden mocsoknak és nem tudom mi baja van. Lehetséges hogy a rokonaitol tanul ilyennek lenni mivel a családjában olyan emberek vannak akiket leg szívesebben arcon kopnem. És nem csak én hanem más is. Eddig mindent meg tettem hogy ne legyen olyan mind ők és most látom hogy kezd meg változni ami nagyon zavar mert hirtelen úgy meg változott hogy már eszembe járt hogy kicsit pofozzam fel hogy teritsem a jó útra... Nem tudja valaki hogy mit tehetek??

#Baráti-romlott-kapcsolat
2017. jún. 28. 14:12
 1/1 anonim ***** válasza:
Egyszerűen mond meg neki, hogy zavar, hogy így beszél veled. De viszont ha hosszútávon nem változik akkor én lehet megszakítanám vele a kapcsolatot.
2017. jún. 28. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!