Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Aggódom. Mit tehetnék a...

Aggódom. Mit tehetnék a legjobb barátnőmért?

Figyelt kérdés

20 évesek vagyunk mindketten és a barátnőmnek nem volt még kapcsolata, de nem érti senki sem miért.

Céltudatos, egyetemre jár, intelligens, csinos, szép lány és van humora, önzetlen és sok közeli barátja van, bár introvertált. Én magam is az vagyok, de én egy hatalmas szerencsének köszönhetően egy éve találtam párt. Általában, ha belezúg valakibe azt viszonozzák, de pár randi után lekoptatják mindenféle mondvacsinált indokkal, de még ezek a srácok sem tudnak rá rosszat mondani.

Létezik, hogy nagyon görcsösen akar kapcsolatot? Annyira féltem, mert látom, hogy mennyire ki van készülve és már tényleg vicc, hogy mindenkinek összejön, de neki nem..

Mit lehetne tenni? Egyikünk sem bulizós, szerintem ott nem is lehet normálisan ismerkedni



2017. jún. 28. 20:54
 1/2 anonim válasza:
Talán mégis jó lenne ha elmenne néha szórakozni.Nem szószerint diszkóba vagy kocsmába,hanem rendezvényekre,bálokra...Ezek is jó helyek az ismerkedésre.
2017. jún. 29. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Ebben az ügyben nem hiszem, hogy tudnál barátnődön segíteni, csak abban, hogy ott vagy mellette végig, nem kell görcsösen, ráfeszülve keresni az igazit, mert így úgysem fog eljönni, hidd el előbb utóbb lesz valakije.
2017. aug. 31. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!