Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ha egy idegen társaságba...

Ha egy idegen társaságba megyek, hogy köszönjek?

Figyelt kérdés
2 barátnőmmel találkozok plusz még jön 2 másik lány,az egyikőjük barátnői.Nem ismerem őket.Köszönésképp megöleljem őket vagy hogy szoktám ezt?Mert hallani sokat hallottam már róluk csak még nem találkoztunk.Csak mert az úgy tök fura nem hogy a 2 barátnőmet megölelem,ők meg csak ott állnak.Vagy én gondolom túl?😂😀
2017. jún. 29. 13:03
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem köszönjetek, mutatkozzatok be és fogjatok kezet, mosolyogjatok egymásra.

Hány évesek vagytok egyébként?

2017. jún. 29. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
73%
Dehogy öleld, mért kéne idegeneket ölelgetni!
2017. jún. 29. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
73%

én lehet nem ölelgetnénm,mert hát mégsem ismerősőm. odamennék kezet fognék,és bemutatkoznék.

De az is lehet hogy a barátnőd megelőz bemutat egymásnak,és ők mégis kezdeményezik az ölelést. ez majd akkor ott kialakul.

2017. jún. 29. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
73%

Sziasztok, XY vagyok, kézfogás.

Vagy "Ő itt a barátnőm XY", majd kézfogás.

2017. jún. 29. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk ilyenkor mindig kézfogással történik a bemutatkozás. Megölelni én soha nem szoktam "idegeneket", akkor már inkább 2 puszi, de ahány társaság, annyi szokás van erre.

Nyugodtan kérdezz rá a barátnőidnél, hogy milyen a másik két lány ilyen szempontból.

2017. jún. 29. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Jézusom...engem próbálna meg valami idegen megölelni...:D


Még ismerőstől sem viselem el...

2017. jún. 29. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
50%

Sziasztok, xy-nak hívnak.

Arra kell ügyelni, hogy kézfogásnál ki nyújt kinek:

magas rangú a beosztottnak

nő a férfinak

idősebb a fiatalabbnak. Minden más fizikai érintkezés is eszerint zajlik.

2017. jún. 29. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Barátnőm bemutatott minket egymásnak úgyhogy nem volt kézfogás se ölelés.Mikor elköszöntünk egymástól akkor már megöleltük egymást.Nagyon jól összebarátkoztunk.Köszönöm a válaszokat.
2017. jún. 30. 11:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!