Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Probléma, ha a barátaimmal is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Probléma, ha a barátaimmal is időt akarok tölteni?

Figyelt kérdés

A párommal általában heti 2-3-szor találkozunk, vagy van hogy csak hétvégén, de akkor az egész hétvégét együtt töltjük. Szerintem ez nem kevés, ő mégis mindig megsértődik, ha a barátaimmal találkozom, még akkor is, ha ő azon a napon nem is érne rá. Elég sok barátom van, szinte minden hétre jut egy baráti összejövetel vagy egyéb program (ha más nem, egy kávé vagy kutyasétáltatás délután egyik barátnőmmel). Úgy tűnik ez őt zavarja, mintha féltékeny lenne a barátaimra, pedig nem tőle veszik el az időm.

Neki is vannak barátai, de ők kb havi egyszer találkoznak, iszogatnak vagy elmennek bulizni, de nekem ez kevés lenne. A legjobb barátaim több mint 10 éve mellettem vannak, az életem részei, nem akarom őket elhanyagolni. Ez olyan nagy baj? Mit lehet ilyen helyzetbe tenni?


2016. nov. 6. 21:34
 1/10 Noblesse Oblige ***** válasza:
51%
Leülni vele beszélni erről. Miért féltékeny rájuk stb. Szerintem egy barát megmarad az ember életében, míg a párkapcsolatok jönnek-mennek. Ők előbb voltak, és tartósabbak. Szóval le kell ülni és megbeszélni ezt.
2016. nov. 6. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Beszéljétek meg.

Mindenkinek más az igénye ilyen téren.

Viszont az a 2-3 alkalom az kevés,szerintem.

2016. nov. 6. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
51%
A barátság örök. Nem szabad őket elhanyagolni, ha normális lenne a párod, akkor megértené. 25/F
2016. nov. 6. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Igaz,hogy baratsagnak nem kell megszakadni ha az embernek van parja,hisz attol meg apolni kell mas kapcsolatokat is. Viszont itt egy ket valaszolo tulsagosan kisarkitja a temat miszerint kapcsolatok jonbek mennek mig a baratok megmaradnak neg hat barasag elobb volt... Nekem volt egy legjobbnak velt baratom aki mikor kapcsolatom lett azon kesterkedett hogy minket osszeveszitsen azota mar nem barat. Nyilvan ettol fuggetlenul nem zarkoztaam el es szuksegem van baratokra is. Elofordul,hogy baratok kozott is lesz olyan aki keresztbe tesz es parkapcsolat se tuti mindig igaz. Ha akkor tobb eves baratsag mellett allok ki meg hazugsagai mellett akkor nincs ferjem es csaladom se lehet. Persze nem altalanositani akartam ezzel.
2016. nov. 6. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
*mesterkedett
2016. nov. 6. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ezzel én is egyetértek. A legjobb barátnőmmel 10 éve voltunk jóban amikor akkoriban fordult ellenem, amikor megtaláltam életem párját. Mindössze azért mert már nem tudtam minden egyes nap neki szentelni az időmet, hanem csak hetente egyszer. Nagyon mérges volt és féltékeny, míg végül emiatt szakadt meg a kapcsolatunk. Sose bántam, hogy a páromat választottam,
2016. nov. 6. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
ha te lennél a párom, nekem ez kevés lenne, de embere válogatja, a nagytöbbségnek elég
2016. nov. 7. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Fish1 ***** válasza:
Egy középútnak kell lennie. Vagyis se a barátnődet, se a barátaidat nem hanyagolod el egyik kedvéért sem. Ha pl. a barátaiddal kevesebbet tudsz ezentúl találkozni, akkor mondd el nekik, hogy erre számítsanak, így később emiatt nem fognak rinyálni. A barátnőddel viszont beszéld meg a dolgot, hogy őmiatta sem fogod a barátokat leírni, mert ez normál esetben nem így működik. Attól, hogy valaki kapcsolatban van, még nincs hozzáláncolva a másikhoz, és szerintem mindkét félnek kell valamennyi idő, amit a barátaival tölt.
2016. nov. 7. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

A barátságok 90%-a tovább tart, mint a párkapcsolatok 90%-a (és szerintem ezzel még finom voltam).


Nekem vannak +10 éves barátságaim még középiskolából, ahol heti szinten Skype-olunk még úgy is hogy már más városokban élünk, meg ha lehet találkozunk. De bárki más is megkérdezheti saját magától, hogy hány éves a leghosszabb barátsága és hány éves volt a legtovábbi párkapcsolata.


26/F

2016. nov. 7. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Veled értek egyet, ő féltékeny, kicsit kisajátító volna. Ha ő nem is ér rá, te akkor se....

Biztosan vannak vonzó tulajdonságai is, azért vagy még vele.

2016. nov. 8. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!