Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hogy szerezzek barátokat?

Hogy szerezzek barátokat?

Figyelt kérdés
Most 8-dikos vagyok itt sok barátom van a legnépszerűbb lány vagyok de jövőre megyek gimibe és most járok egy előkészítőbe a felvételihez abba a suliba ahova mennék és nem ismerek senkit pedig ők lennének az osztálytársaim hogy barátkozzak velük van négy lány akik szimpatikusak de ők már ismerik egymást hogy barátkozhatnék össze velük mert a többie nem szimpik 13/L.
2009. nov. 17. 19:22
 1/8 anonim ***** válasza:
38%
Vedd fel őket msnre, dumálgassatok, ismerkedjetek =)
2009. nov. 17. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
78%

Menj oda, mutatkozz be és kérdezd meg, hogy leülhetnél e melléjük aztán beszélgessetek, ismerkedjetek a végén még az is kiderülhet, hogy nem is olyan jófejek, mint ahogy azt hitted.

De egy valamit ne felejts el: ők is csak emberek, nincs mitől félned!

És ha mégsem akarnak veled barátkozni ne bánkódj, később úgyis kiderült volna, hogy nem illetek össze és jobb az ilyen dolgon hamarabb túlesni.

Viszont neked se legyenek előítéleteid másokkal szemben. Attól, hogy valaki nem tűnik szimpatikusnak, attól még lehet, hogy nagyon kedves ember, csak ő is fél kezdeményezni, mint ahogy te is.

2009. nov. 17. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
78%
Bocs de egy kicsit el vagy szállva magadtól, mi az, hogy nem szimpatikusak? Ha esélyt se adsz neki, akkor mégis mit vársz? Legyél nyitott, menj oda mindenkihez és ismerkedj!! Ha most vannak barátaid, őket is megismerted valahogy, nem? Naugye.
2009. nov. 17. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
56%
tényleg amúgy, te akarsz nagyon barátokat szerezni, de már így állsz hozzá hogy a többiek nem szimpik?:D amúgy, akivel jóba akarsz lenni, próbálj meg elé vagy mellé vagy (alá;) mögé ülni, és előbb utóbb úgyis elkezdtek beszélgetni:D
2009. nov. 18. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
hát ezt lehetőleg ne add elő az új sulidban, hogy te voltál a legnépszerűbb lány...
2009. nov. 18. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
80%

Szia!

Amikor én középsuliba bekerültem volt egy unszimpatikus szőkeség akit nagyon nem bírtam. Tesi órán olyan esetlen volt, hogy amikor röpiztünk és felé ment a labda direkt ki tért előle, meg sem próbálta eltalálni. Ezen én annyira felidegeltem magam, hogy hogy lehet valaki ilyen esetlen?? Állandóan beszólogattam neki. Aztán az egyik nap rájöttem, hogy nem is olyan rossz fej... Egyre jobban megismertük egymást. Ez már lassan 6 éve volt és azóta is a legjobb barátnők vagyunk. Ő a kisfiam keresztanyja. Hozzáteszem, hogy még mindig nem tud röpizni :D De én így is szeretem. :)

2009. nov. 20. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
előző vagyok. Remélem érted ezzel mire céloztam :)
2009. nov. 20. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nincs golyatabor? Ott is lehet ismerkedni.
2009. nov. 20. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!