Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szégyellem a pasim előtt a...

Szégyellem a pasim előtt a házam. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Barátaimhoz mindig én megyek el,mert nem szeretném,ha bárki is eljönne. De a pasim nagyon szeretne már hozzánkjönni. Nagyon kis házunk van. 3an lakunk itt,kevés a szoba, a bútorok nagyon régiek, és nekem most rendezik be a saját szobámat,új bútorokat veszek. Idáig nem volt saját szobám,ezért csak kb.10éves koromban voltak nálam a barátaim,amikor nem éreztem a dolog súlyosságát. Barátnőim megértik a helyzetem,miattuk nem is félek,csak nem szeretném,ha a barátom látná a házunkat.Ha csak kizárólag a szobámba lennénk,akkor nem tartanék ennyire,viszont félek,ha wcre akar menni,mert a fürdőnket is nagyon szégyellem mások előtt. Nála sem modern minden,az ő szobája is kupis néha,viszont náluk pl a fürdő sokkal szebb,nagyobb a házuk, nagyon sok helyiséget már végigjártam nálunk.Nem tudom már sokáig húzni,hogy ne jöjjön el,de egyszerűen szégyellek mindent. Mit kéne tennem?
2017. júl. 5. 00:42
 1/6 A kérdező kommentje:
16/L, 3hónapja vagyok vele,de nem merem elmondani,hogy ez miatt nem jöhet hozzánk.(1,hogy jelenleg szobám sincs,2,hogy szégyellem a ház többi részét)
2017. júl. 5. 00:45
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Elég, ha a lehető legtisztábban tartod a környezetet, - ha komolyan szeret, akkor át fogja élni a helyzetedet és megértő lesz. Szégyenkezni akkor lenne okod, ha azt hazudtad volna neki, hogy úri környezetben élsz és/vagy a mocsok, a retek enne mindent ott, ahol laksz. Az ilyen állapot még akár ösztönzőleg is hathat rá, - hamarabb el kezd majd pörögni az agya azon, hogy miként tudnátok közösen folytatni az életet egy új környezetben, amit ketten teremtetek elő.
2017. júl. 5. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
21%
Téged szeret, miattad menne bárhova is veled.
2017. júl. 5. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszaitokat,megnyugtatott. :) Nem hazudtam neki semmit,soha nem is beszéltem a házamról,csak azt mondtam,hogy a szüleim miatt nem mehetünk hozzám. :/
2017. júl. 5. 18:21
 5/6 anonim ***** válasza:
Ne szégyeld. A fontos , hogy tisztaság legyen. Az, hogy régi, azon semmi szégyelnivaló nincs.
2017. júl. 7. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 007 fröccs válasza:
Én pont ezért is szeretem a barátnőmet mert szegények
2017. okt. 29. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!