Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha szeretem de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha szeretem de szégyellem is a pasim?

Figyelt kérdés
nagyon kedves aranyos jó szívű és az ágyban is...huh :D 1 hónapja vagyunk együtt de szegénykém olyan butuska és egyszerű mint a faék ráadásul csak érettségije van és szakmunkája megmondom őszintén kicsit szégyellem bemutatni a barátaimnak pedig már többször kérdezték hogy mikor mutatom be nekik sőt még vacsorát is adnának de félnék hogy a barátaim mit szólnak illetve félnék hogy kellemetlen helyzetbe hozzák a barátomat ugyanis ők nagyon intellektuálisak
2014. okt. 15. 18:29
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
84%
csak gratulálni tudok ha szégyenled remélem megtudja ezt és átgondolja a kapcsolatotokat
2014. okt. 15. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
82%
Engem a 140 kilóm miatt szégyelltek :D Aztán volt aki nem szégyellt, és most a feleségem, 89 kg vagyok, izmos kidolgozott karral.. Ennyit tesz tudod, ha egy csaj szeret, és fellállal olyannak, amilyen vagy..
2014. okt. 15. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 Tamás06 ***** válasza:
80%
ha igazán szeretnéd nem teted volna fell ezt a kérdést
2014. okt. 15. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
30%

Elso, te majom vagy, egyel banant


hat figyelj... nagy levego es ess neki, muszaj tullepni ezen... max a kesobbiekben nem lesz nagy haverkodas, de akkkr a barataid se akarjak majd:D

bar ha a barataid a barataid, akkor elfogadjak a Te valasztasod

2014. okt. 15. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:

de szeretem csak ismerem a barátaimat és tudom hogy akik nem olyanok mint ők azt kinézik esetleg kigúnyolják eléggé szarkasztikusan persze nem közönségesen és ezt nem akarom


2-es 89 kg-os izmos kidolgozott karú feleséged van? :O

2014. okt. 15. 18:33
 6/31 anonim ***** válasza:
90%
a vesszőt értelmezni tudni kell :-) (2-es voltam)
2014. okt. 15. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
94%

"olyan butuska és egyszerű mint a faék ráadásul csak érettségije van és szakmunkája"

Te is lenézed......

2014. okt. 15. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:

2-es akkor nem fejezted be mert így meg értelmetlen hogy "és most a feleségem.." vagy ennyi vagy valami mi van a feleségeddel? :D


nem nézem le csak reálisan látom a dolgokat és úgy kezelem

2014. okt. 15. 18:36
 9/31 anonim ***** válasza:
29%

1 hónap alatt már volt szex.Gratula,egy kicsit korai azért.

A butasághoz hogy jön a tanulmány,na ez a baromság,amikor egy ember ilyeneket mond.Őszintén szólva azért ne vidd el mert te is meg a barátaid is seg gfejek.Lehet hogy szereted a barátodat,de lenézed.

2014. okt. 15. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
9-es vagyok.Mi ebebn a reális huh?
2014. okt. 15. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!