Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nincs legjobb barátom, mit...

Nincs legjobb barátom, mit csinálok rosszul?

Figyelt kérdés

Eddig 2 olyan ember volt az életemben akiben megbíztam,és tényleg úgy gondoltunk egymásra mint bff-ek!

Első:lány volt,de ő otthagyott és lecserélt egy másik csajra,akit mellesleg tudja hogy utálom,és együtt szoktuk kibeszélni,most meg..


Második: ő egy fiú volt,akit egy másik fiú vett el tőlem..


Olyan rossz érzés hogy nincs akibe megbízhatok,ráadásul nem tudom ki hibája hogy ezek így történtek.. a legrosszabb pedig hogy végig kell néznem hogy ők 4en jópofiznak egymásnak,és naponta egymásnál vannak és megvan a közös hang. Még azt sem lehet mondani hogy oka volt a barátság végetvetésének,mert mindig jól elvoltunk,és nem volt veszekedés se semmi. Csak egyik napról a másikra otthagytak "találtam jobbat" címmel..😕


Ki hibája szerintetek?

Akinek nincs bffje,ő nem szomorú? Vagy egyáltalán kivel osztja meg a titkait,a mindennapjait??

Senkiben nem bízhatok:(


13/l



2017. júl. 5. 11:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A legnagyobb hiba, hogy "legjobbat" akarsz. Nem kell különbséget tenni barát és barát között. Ez a legnagyobb probléma a te korosztályodban, hogy ha van egy barátod, ki akarod sajátítani. Aztán ha ez sok lesz neki és mással kezd barátkozni, meg vagy sértődve. Ne görcsölj rá, legyél barátságos mindenkivel, és pozitív. Lesznek barátaid, de sose pályázz a legjobb címre.
2017. júl. 5. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ne érts félre! Nagyon sok barátom és haverom van,de nekik azért mégsem mondhatok el akármit. Nekik viszont van bffjuk es nem ernek ra,velem foglalkozni.
2017. júl. 5. 11:18
 3/11 anonim válasza:
Légy kedves az egyik barátoddal de nem úgy mint egy átlagossal pl:valamilye nincs olyat adj neki stb.
2017. júl. 5. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Bff, Jézus... Értem a problémád, de... áh mindegy, gyerekek vagytok. Majd később rájössz, milyen felesleges problémázni ezen. Ha értelmesek a barátaid, és te is, akkor érezni fogod, kinek mennyire nyílhatsz meg. Ha nincs olyan, akinek mindent elmondhatnál, akkor rossz emberekkel vagy körülvéve.
2017. júl. 5. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Figyelj, az életedben annyi ember meg fog még fordulni. Ahogy ezek a volt "bff"-jeid, lesz még új, ne aggódj :D sokáig nekem se volt olyan igazi. De biztos van a barátaid között még olyan, akiben megbízhatsz. Meg ahogy láthattad, az se garancia, hogy az állítólag legjobb barát megbízható, akkor meg érdemes nyitni minél több ember felé :) ne aggódj, biztos lesz majd valaki!!

Ha nagyon unatkozol, magányos vagy, tanács kell, írj nyugodtan. 16/L

2017. júl. 6. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 dori.HD válasza:

Megértem az agodalmad egy ìdőben nekem csak egy fou legjobb barátom volt,de az nem vilt ugyan az mint egy lány. És én is nagyon vágytam egy legjobb barátnőre végü

L valahogy jòba lettem az egyik osztálytársa és egyre szorosab lett a kapcsolatunk és neki mindent elmondok( a legjobb hogy a lány a fiu legjobb barátomat is megkedvelte :)

2017. júl. 6. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
Én leszek legjobbbarid, de csak ha tényleg örcsire azok leszünk!!!!4!
2017. júl. 6. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy mennyire érdekel még a válaszom, de azért leírom. :)


Én is abban a helyzetben vagyok mint te, vagyis majdnem...':D

Van egy barátnőm, publikusan 'Lb-k' vagyunk, viszont ezt én nem érzem, nem szívesen osztok meg vele dolgokat, mert nem igazán érdekli őt.

Rossz, hogy nincs kivel megbeszélnem ezeket.



A lényeg a lényeg, én naplót szeretnék kezdeni, oda leírhatsz mindent. :)

Próbáld ki te is, ha gondolod, hátha segít!^^

2017. júl. 26. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
ha úgy érzed a környezetedben nincsenek olyan emberek akikkel legjobb barátok lehetnétek, akkor menj máshova, és keress máshol barátokat! Barátokat, ne legjobb barátod. Akkor legjobb barátod valaki ha úgy érzitek elég jóban vagytok ahhoz. Egy nem úgy megy, hogy te most egy "legjobb barátot keresel". Nekem se voltak nagyon barátaim, de másfelé is nyitottam, így lett egy fantasztikus barátom, akivel most már legjobb barátok vagyunk. Ne aggódj, egyszer te is biztos meg fogod találni a "másik feled" :)
2017. aug. 13. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Scholler válasza:
Miért akarsz te legjobb barátot? Lehet 2 barátod is, ha mindkettőt ugyanannyira szereted, megbízol bennük, ki a legjobb?. Legyen elég az, ha van olyan barátod, akiben megbízol. Szerezz új barátokat, 13 évesen még simán tudsz.
2018. aug. 10. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!