Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek, ha már a saját...

Mit tegyek, ha már a saját barátaimmal sem érzem jól magam?

Figyelt kérdés
Volt valaki, akitől megkaptam azt, ami belőlük hiányzik, de már nem tartjuk a kapcsolatot. Hiába vannak még barátaim, mindig nagyon szomorú leszek, mert ők nem tudják pótolni. Nekem nagyon nagy szükségem van rá, most teljesen értelmetlennek érzem az életemet.
2017. júl. 7. 09:11
 1/1 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok. Egy éve váltottam iskolát, középiskolába mentem általánosból.

Jóban vagyok (vagy legalább is semlegesben)

mindenkivel, vannak barátaim.

De tökre úgy érzem, mintha hiányozna valami az életemből. Előző osztálytársaimmal tartjuk a kapcsolatot, ők gyakrabban, és ritkábban, amikor tudunk, összehozunk egy találkozót.

Hülyének érzem magam, mert egy csomószor nem volt kedvem találkozni velük, azóta még ritkábban lájuk egymást. Remélem ez most majd megváltozik, rajta vagyok az ügyön :)

Szóval mostani barátaim olyanok, hogy suliidőben minden okénak tűnik, elbeszélgetünk, de sulin kívül egy csomóan nagyon mások, mintha teljesen másik ember lenne. Közülük a legjobb barátom szive pedig még mindig volt osztálytársaihoz húz, szünetekben/ programokon elég sokat lóg velük.

Kicsit úgy érzem magam, mint aki két szék között a pad alá esik, és félek, hogy nem marad majd senkim.

2017. júl. 7. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!