Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ezt lehet nevezni barátságnak?...

Ezt lehet nevezni barátságnak? 14/L KÉRLEK OLVASD EL! FONTOS!

Figyelt kérdés

Arról van szó hogy van egy "legjobb barátnőm" és ha elmondok neki valamit akkor másnak továbbítja.

Ha elmondok neki valami pasi ügyet akkor azzal szivat.

És a sok csesztetése...

Na de ez semmi. Rámertem mondani a másik barátnőmmel egy csajra azt hogy szép és erre közli velem hogy melegek vagyunk.

De az se normális hogy ő is 14 éves és azon gondolkozik hogy a gimiseknek mekkora lehet a farkuk.

Azt mondta hogy már rosszul van attol hogy sose beszélek a pasikrol.

Én meg ezzel úgy vagyok hogy neki már nem is szeretek mesélni semmi pasi dolgot másokkal osztom meg akik nem szekálnak a dologgal.

Eléggé féltékeny típus vagyok, és féltékeny vagyok egy másik barátnőmre "elhanyagol" megkérdezte hogy mi a bajom én meg ezt már nem szeretem neki elmondani mert mindenhol ez lenne a téma hogy tojjam le a csajt.

Van egy csaj akivel én jóba vagyok csak ő 16 éves és csak szidni tudja előttem. Én mondtam neki hogy ne szidja mert én is szidhatnék mindenkit össze vissza. De ő akkor is szidja...

ezt lehet nevezni legjobb barátságnak? mert szerintem már nem.



2017. júl. 9. 18:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát ez így elég gáz, én sem nevezném barátságnak. A barátság nem azt jelenti, hogy csesztetjük a másikat, hanem azt, hogy támogatjuk egymást emberileg, kiállunk mellette, és hogy megbízhatunk a másikban. A bizalom már rég nincs meg, ha elpletykálja, amiről köztetek szó volt. Szerintem finoman távolodj el tőle, mert ez neked se jó.
2017. júl. 9. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Már próbálkozok eltávolodni :)
2017. júl. 9. 18:34
 3/7 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem a 14 éves és 14 éves között is hatalmas különbség van. Te az értelmesebbek közé tartozol, ő meg még dedós szinten van. én 22 éves vagyok, legjobb haverom buzerátornak nevez meg más hasonló nevekkel illet. ő 1 évvel fiatalabb nálam. Én is mondogatom neki, szivatjuk egymást de mindig csak nevetünk rajta. A barátnődnél betudható ez a gyerekes viselkedés annak, hogy még tényleg nem több egy kislánynál, aki nagylánynak akar tűnni, ezért foglakozik a farkakkal. Az ilyeneket naív lányokat szokták jól megtolni a hátsó ülésen, aztán írják ki a kérdést ide, hogy szerintünk lehet-e terhes. Az, hogy elmondja másoknak a titkaidat, vagy bármit amit neki mondasz, szerintem határozottan azt jelenti, hogy rossz barátnőt választottál. nem lehet benne bízni, ő ilyen és kész. a legtöbben nem szokták ezt a rossz szokást elhagyni később se. Az meg hogy szerinted szép egy csaj az természetes. én is elismerem, ha látok egy pasit, hogy milyen jó teste vagy haja van stb. ez nem jelent mást, minthogy azt gondolom, milyen jó lenne, ha én is olyan lennék, nem azt, hogy milyen jó lenne, ha lenne nála esélyem. Inkább barátkozz másokkal szerintem. 22f
2017. júl. 9. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Eltérő személyiségűek vagytok. Te tipikus introvertált (befele forduló) vagy, ő meg extrovertált (külvilág felé forduló). A befele fordulók még barátaik előtt is szégyellősek pl. szexuális témát illetően, kis pletykákra is nagyon érzékenyek, míg a külvilág felé fordulók meg ösztönösen sokat pofáznak, fel sem fogják, hogy valami miért kényes téma egy más személyiségű embernek. Ő meg a zárkozottságodat érezheti barátságtalannak, meg azt, hogy a neked érzékeny, de az ő mércéjével viccesen jelentéktelen kipofázásokat, ugratásokat reagálod szerinte túl. Keress rá google-n.
2017. júl. 9. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Töröld az életedből mert szidja a barátnődet! Eeeennnnyyyyiii.
2017. júl. 9. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat!!
2017. júl. 9. 19:01
 7/7 anonim ***** válasza:

Ugyan ilyen gerinctelen idiótát "hagytam el" nemrég.

Egyszerűen odaálltam elé, és kimondtam hogy elegem van a f*zságaiból. Azóta nem beszélünk, és ennek nagyon örülök.

És jobb lenne ha te is ezt tennéd.

15/L

2017. júl. 9. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!