Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy felejtsem el?

Hogy felejtsem el?

Figyelt kérdés

Van egy lány barátom,(internetes) akit lassan féléve ismerek.

Kicsit más vagyok mint az átlag,ezért nagyon jó érzés volt hogy nem csak én vagyok ilyen. Ő lett a legjobb barátom, aztán észrevettem,hogy kicsit máshogy közeledek felé. Ebből sok vita lett,mert neki már volt valakije, és a barátom akart maradni ígyis. Nekem eléggé rossz volt, de elveszíteni sem akartam. ^^" Végül sikerült csalódnia bennem,mert megbántottam valamivel,amiről nem tudtam hogy ennyire bántja. Akármennyire próbálom helyrehozni,mindig csak rontok a helyzeten. Ő be akarja fejezni. Ezért én is próbálom,de nem tudok nem írni neki,nagyon közel álltunk egymáshoz,még ha nem is közel laktunk. Rettenetesen hiányzik és napok óta semmi másra nem tudok gondolni. Mit tehetnék,hogy jobban érezzem magam,és elfelejtsem őt? Még mindig a kibékülésben reménykedek,bár már elég halványan.



2017. júl. 11. 10:02
 1/4 anonim ***** válasza:

Felejtsd el.

Csak a hiúságát legyezgette, hogy barátként le tud minősíteni valakit, aki odáig van érte.

Ez szerintem szánalmas rád nézve, legyen benned annyi méltóság, hogy le se ...rod az ilyeneket.

Régebben engem is bántott ilyen, de kismillió lány van még a világban, aki nem egy agyonsztárolt, egoista valaki, aki odáig van magával. Vannak normális, korrekt lányok, akik reálisan látják a világot még.

2017. júl. 11. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi a választ.

Az az igazság,hogy ő nem egoista, utálja saját magát is. Plusz nehezebben mutatja ki az érzéseit. Meg amúgy sem hibáztathatom,mivel én bántottam meg. Az én hibám az is hogy beleszerettem :/ Csak nem tudom elfelejteni sehogy sem.

2017. júl. 11. 15:24
 3/4 anonim válasza:
Szerintem egy ideig tűrtőztesd magad, és ne írj neki! Találkozz másokkal, akár neten is. Keress egy hobbit, csinálj valami olyat, amit már régen ki akartál próbálni. tanulj valami újat! Tölts időt a családoddal. Ezekkel elterelheted a figyelmedet, és nem fogod folyton a telefonod lesni, hogy mikor ír már a lány.
2017. júl. 13. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Rendben,megpróbálom. Köszönöm a választ ^^
2017. júl. 13. 17:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!