Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Fiatal felnőttként hol,...

Fiatal felnőttként hol, hogyan lehet új társaságokba kerülni, barátságokat kötni?

Figyelt kérdés

Én otthonról dolgozom és most ráadásul a férjem miatt az ország másik felére, közepesnél kicsit nagyobb városba költöztünk és nagyon magányos vagyok.

Eljárok kondiba órákra, de oda se barátkozni megy senki...


Van akinek van tapasztalata hasonló szituval? Hol és hogyan lettek barátaitok felnőtt fejjel?



2017. júl. 13. 22:44
 1/7 anonim ***** válasza:
89%
Nehéz ügy, de járj el minél több helyre. A kondi jó, lehet, később barátságokra is szert tehetsz ott. Járj nyelviskolába, vagy csak ugyanabba a boltba, ahol már megismer az eladó. Mutatkozz be a szomszédaidnak, beszélgessetek, segítsétek egymást, kérj tőlük tanácsot. Egyik dolog majd hozza a másikat. A férjed hívhat magatokhoz munkatársakat, őket is megismerheted.
2017. júl. 13. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Pl. ha egyetemre, OKJ-tanfolyamra vagy ilyen helyre mész.
2017. júl. 13. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
én leszek a barátod úgyhogy ne aggódj
2017. júl. 14. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
:)
2017. júl. 14. 09:40
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem már több barátom lett innen is. Ha akarsz írj privit. Kiváncsi vagyok mennyire vagy távol tőlem. Tehát egy településnév elsőre megteszi, priviben.
2017. júl. 14. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ez a kérdés engem is érdekel, hogy hol barátkozhatok, de továbbá az is, hogy HOGY KELL barátkozni, mert ezekkel a dolgokkal nem vagyok tisztában.


Kérdésedre válaszolva én a helyedben itt próbálkoznék találni valakit, mert más módszert jelenleg nem ismerek.

2017. júl. 14. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szomszéd tényleg jó lehet, valamint ha ugyanazokra a helyekre jársz vásárolni, pláne ha kisboltról van szó, ahol kevesebb ember fordul meg, ott hamarabb szóba elegyedik két vásárló szerintem. Kicsit rossz a helyzeted így, hogy otthon dolgozol, és kollégákkal nem tudsz ismerkedni. Unokatesóm egyébként a villamoson szerezte az új pasiját, munkába menet mindig összetalálkoztak és beszélgettek. Na nem új férjet akarok keríteni neked, csak példának mondom, hogy itt is ismerkednek az emberek.:) Amit néztem még, hogy Rubint Réka óráin mindig olyan családias jó légkör van, valamint vannak ezek a babamama összejövetelek is, akár terhesség alatt, akár szülés után már a gyerkőcökkel, ha esetleg aktuális lesz a közeljövőben.
2017. júl. 15. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!