Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek jogosan akadtam...

Szerintetek jogosan akadtam ki a legjobb haveromra?

Figyelt kérdés

Eloljaroban kicsit jellemeznem: jopofozik mindebkivel, kamu torteneteket mesel folyamatosan(tudom hogy nem ugy volt, mivel ott voltam), nem tud alkalmozkodni senkihez es nem is akar, mindig akad fontosabb dolga ami szent es serthetelen es legtobbszor nem is igaz, amihez nincs kedve egy hazugsaggal elintezi(pl iskolai unnepsegre nem jon mert eltorte a labujjat, de masnap azert elmegy pecazni)...


na es akkor, a napokban megbeszeltuk hogy ma csapunk egy bulizos estet (4fos tarsasag, 3an mentunk volna) rabolintott

aztan kitalta hogy nem jo, es legyen inkabb hetfon vagy kedden, amikor neki jo...persze neki konnyu mert 5 percre lakik, de mi azert szerezzunk fuvart magunknak hajnali 3kor, mert az olyan egyszeru...o egyszer se csinalta meg, inkabb hazudott valamit hogy miert nem jon

es persze megint hozza kell alkalmazkodni, vagyis kellett volna de en nem

miert kell allandoan ugy lenni mindennek hogy neki legyen a kenyelmes?

nem kepes kilepni a konfortzonajabol

es nem birta felfogni hogy hetkoznap nem tudok menni, oldajam meg, ha akarom megtudom stb

hat en ezen nagyon kiakadtam, hogy a kisujjat se kepes mozditani semmiert de elvarja hogy en alkalmazkodjak az o szabadidejehez

na mit szoltok ehhez?


2017. júl. 14. 23:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Tényleg a legjobb barátodnak tartod? Az írásod alapján..
2017. júl. 15. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Akkor ne engedj neki. Ha mindig minden úgy van ahogy ő mondja, akkor nyilván nem fog megváltozni. Menjetek el attól nyugodtan bulizni, majd legalább észreveszi magát, hogy nem mindig hozzá alkalmazkodtok, és ilyen helyzetben kimarad egy-egy jó buliból.

Az meg, hogy kamu történeteket talál ki és jópofizik mindenkivel, szerintem jó magyar szokás. A túlzás minden emberben benne van, így próbálja magát érdekesebbé tenni. Ha téged ez ennyire zavar, miért barátkozol vele?

2017. júl. 15. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!