Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A legjobb haveromra tapadnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legjobb haveromra tapadnak a nők, rám meg nem. Ezért egy kicsit elkezdtem rá neheztelni. Volt, h szemeztem egy lánnyal már alakult volna, megismerte a havert onnantól, mintha ott sem lettem volna. Én sem vagyok csúnya. Volt valaki hasonló cipőben?

Figyelt kérdés
F/19
2016. nov. 25. 10:58
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy a haverod magabiztosabb, mosolygósabb, közvetlenebb és mer kezdemènyezni?
2016. nov. 25. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem, csak ő helyesebb.
2016. nov. 25. 11:14
 3/8 anonim ***** válasza:
Adj meg magadnak par evet :) Nalam is ez volt. A gimiben senki ram se nezett, mindenki a baratnomre nyomult, m o mar 16 evesen is ugy nezett ki, mint vmi playmate, en meg az a keson ero tipus vagyok. Aztan par ev mulva fordult a kocka :) Csomo fiu haverom van, akik a huszas eveikben nem voltak annyira helyesek, de par evvel kesobb nagyon megvaltoztak es azota tapadnak rajuk a nok.
2016. nov. 25. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ne menj ezzel a haveroddal csajozni
2016. nov. 25. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem ő tehet róla, hogy tapadnak rá a nők.
2016. nov. 25. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Persze, hogy nem ő tehet róla, és bírom is, csak "rontja az üzletet".
2016. nov. 25. 11:56
 7/8 anonim ***** válasza:
bakker, hát akkor tanulj és less el tőle néhány technikát! Ahelyett hogy itt rinyálsz és próbálod a semmilyen technikáddal megdxgni a csajokat, nézd meg, hogy egy profi hogy csinálja és tanulj belőle!
2016. nov. 25. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ne vele járj csajozni.Ha csak egy picivel is helyesebb nálad,akkor is mindig ő lesz a középpontban.Amúgy miért neheztelsz rá?Ő tehet róla?Ne legyél irigy...
2016. nov. 25. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!