Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy szakítsam meg vele a...

Hogy szakítsam meg vele a "barátságom" vagy mit tegyek?

Figyelt kérdés

Van egy "barátnőm", 1,5 éve ismerjük egymást. Az elején kedveltem, aranyos lánynak tűnt, de mostanra rájöttem, hogy nagyon idegesítő.

Folyton okoskodik, UTÁNOZ, mindenről tudni akar, fontoskodik. Nem akarok gyerekesnek tűnni, de tényleg utánoz, és másik barátnőm kis irigységet is észrevett már benne. Meg nagyon kibeszélős, nem nagyon lehet benne bízni (engem is kibeszélt régebben, mondták nekem). És ami a legjobban kiakaszt, hogy úgy viselkedik velem, mintha valami bálvány lennék. Folyton megdicsér, mondja hogy milyen szép vagyok, stb AMINEK TÉNYLEG ÖRÜLÖK, de ez már egyszerűen túlzás (pl.: azt írta, hogy nagyon megnézett volna a tengerparton fürdőruhában, tuti jó csaj vagyok és a végére ilyen ":3" smileyt írt)

Azt is tudom róla, hogy bejött neki régebben a legjobb barátnője...

Nincs kedvem beszélni vele, egyszavas válaszokat írogatok neki már napok óta, de nem esik le neki. Mit tegyek? Én ilyen barátot nem szeretnék, de ha leírom neki az igazságot, akkor az egy másik barátságom rovására is mehet.



2017. júl. 15. 11:11
 1/2 anonim ***** válasza:
Vedd lazán vele a kapcsolatot, minek megszakitani.Viszont te most fiu vagy lány vagy?
2017. júl. 15. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Lany
2017. júl. 15. 15:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!