Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szakítsam meg barátnőmmel a...

Szakítsam meg barátnőmmel a kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Van egy barátnőm,akivel nagyon jól el vagyunk. Ezzel csak annyi a probléma, hogy csak akkor, ha itthon vagyunk. Igazából bárhova megyünk, bárkivel találkozunk, esélyem sincs,hogy új embereket ismerjek meg, mert általában ő van a középpontban. Ha mással vagy egyedül megyek akárhova, ezzel nincs baj. Kihívóan öltözködik,mindene kint van általában, nyakig smink van rajta, szolizik stb. Én is csinosan öltözöm, de nincs kint mindenem. Sminkelek, de inkább természetes hatásúra,visszafogottabban. Nem szolizok egyáltalán. Az alakommal nincs probléma, rengeteget mozgok és az arcom se csúnya. De valamiért bárhova megyünk, mégis vele állnak le beszélgetni,én pedig nagyon hülyén érzem magam. Sok olyan fiú van, akivel lefekszik egyszer kétszer és ennyi. Ismerik már,hogy könnyen kapható.. Igazából nem tudom, mit kezdjek a helyzettel, mert amíg itthon vagyunk,addig normális. De ahogy kilépünk a lakásból, a legfontosabb neki, hogy megkörnyékezzék,megnézzék a fiúk. Nem vágyom arra,amit csinál, mert sosem voltam az a könnyű vérű típus (nem vagyok befásult sem),csak nem értem, mert nem vagyok se csúnya, sem unalmas, sem buta, fősulin tanulok, dolgozok. És hiába vagyok rendes, ha nem ez a lényeg. Teljesen elvette az önbizalmam és már nem is tudom, hogy megéri-e normálisnak lenni. Most mit tegyek? Legyek én is ribi,hogy valamibe vegyenek vagy felejtsem el barátnőmet? 21l

2016. júl. 5. 22:43
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Épp olyan lányt keresek mint te.
2016. júl. 5. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Szerintem, az általad leírt megoldások közül eggyiket se válaszd!

Az önbizalmad csak te veheted el magadtól és csak te adhatod vissza!

Gondold át a barátnőd külseje milyen üzenetet sugároz a FÉRFIAKNAK!

2016. júl. 5. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én ez miatt nem szakítanám meg vele a barátságot. A rivalizálás természetes dolog, én is voltam úgy barátnővel, hogy őt vették észre jobban, de amíg nekem nem árt, akkor erről nem tehet. Sosem lehet egy eséllyel indulni.

Nem téged akar bántani, Ő ilyen, így tudja magát kifejezni, te meg amúgy. olyan is volt, hogy én voltam a menőbb valamelyik barátnőm mellett, de nem sértődött meg.

Azért írom múlt időben, mert már 40 éves vagyok, férjnél vagyok és már nincs ilyen problémám, de ezeket megjártam.

Próbáld meg a kapcsolatotok többi részét is nézni.

2016. júl. 5. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én megszakítanám vele a barátságot. gyakorlatilag ő egy k.u*va. Szó szerint, csak ő ingyen csinálja. Mindenkivel lefekszik, aki kicsit rámenősebb. Atya világ! De gondolom más normális csajokat meg lek.u*váz, akár a háta mögött. Persze nem akarok itt látatlanba beszélni, de szerintem fölösleges vele barátkoznod.
2016. júl. 7. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Remélem nem irigykedsz egy ilyen lányra.
2016. júl. 7. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!