Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Minimális fáratsággal, pihenő...

Minimális fáratsággal, pihenő nélkül 3 perc alatt megcsinálok akár 120 felülést is, de a hasam egyáltalán nem izmos, inkább hájas, pedíg igyekszem kerülni a zsíros ételeket és minden nap sétálok. Mi lehet az oka? Mit tegyek ellene?

Figyelt kérdés
2008. máj. 28. 13:55
 1/8 anonim ***** válasza:
42%
minden megcsinálod és normálisan?
2008. máj. 28. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
A minimális fáradtság a baj. Annyit csinálj, hogy már egyet se bírj pihenés nélkül megcsinálni. Aztán kis pihenés után megint. Mikor már csak egyet birsz egyszerre, olyan fáradt vagy akkor lesz hatása. Ugyanis az izmokat ki kell fárasztani, akkor fognak nőni.
2008. máj. 28. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Értem köszi! :)
2008. máj. 28. 17:41
 4/8 anonim ***** válasza:
78%

A dolog alkati kérdés is, lehet, hogy egyszerűen nem vagy szálkás. Sokat segítenek ilyenkor a táplálékkiegészítők (de azért én személyesen ezt nem ajánlom), és jogos a mégtöbb torna. Egyébként ha jó az izomzatod, az zsírpárna alatt is érződik, és ha ágybakerülsz egy nővel, garantáltan érezni fogja.

Nem utolsósorban esetleg kiröhögheted, ha valaki hasbavág...

2008. máj. 29. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Azért ágyba nemigen kerülnék, nővel, tekintve, hogy én is az vagyok... :)
2008. máj. 29. 22:19
 6/8 anonim ***** válasza:
73%
Akkor elég kafa az a 120 felülés! Barátnőmtől eltekintve keveset ismerek, akinek így menne...
2008. máj. 31. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem azon múlik hány felülést csinálsz, ne erőltesd, csak leterheled a derekad, hátad, satöbbid. Valószínű hogy ilyen alkat vagy (persze ha nem vagy túlsúlyos). Biztosra veszem hogy kőkemény kockás hasizmaid vannak, csak ott a párnázás rajta. Ha nő vagy: a kockás has nem szép, a domború has nőiesebb, indiában egyenesen elvárás. Ha férfi vagy: a mackós a divat. Ezen kívül kényelmesebb ha ki van párnázva a másik.
2008. jún. 1. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Ne is törődj vele :)


Én anno még pár éve napi 250 felülést csináltam egyhuzamban, én se fáradtam el, de nem volt semmi eredménye, így hát abbahagytam...

Amúgy se hájas a hasam, csak egy pici zsírpárnácska van ott, megpróbáltam, nem ment.

Aztán rájöttem, hogy a Rubint Réka-féle kockás has nem is szép egy nőnél :)

Meg a vőlegényemnek is így tetszem.


Egyszóval: alkati kérdés, nem tudunk vele mit csinálni...

2008. júl. 17. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!