Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Üdv! 1,5éve rendszeresen...

Gtimast kérdése:

Üdv! 1,5éve rendszeresen kondizok. és egyszerűen nem akarok nőni, erőben fejlődök de egyszerűen nem akar nőni a kezdem tömegnövelőben gondolkoztam! Melyik tömegnövelő lenne a legjobb?

Figyelt kérdés
2015. nov. 17. 20:28
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Az étrend nevű.
2015. nov. 17. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
étrendre figyelek!!! személyi edző írt étrendet és be is tartom!
2015. nov. 17. 20:54
 3/10 anonim ***** válasza:
24%

A személyi edzök vissza fogják a fejlödésed

És arra nem gondoltál h az a gond h az h kondizol? Edzeni kell

2015. nov. 17. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Írd le az étrended akkor és megnézzük mi a baj.
2015. nov. 17. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Minek tömegnövelő, ha jó az étrend? Biztos nem eszel eleget. Nem próbáltál kalóriát növelni? Mert ez elég logikus lépés ilyenkor.
2015. nov. 17. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ez amúgy baromi érdekes, hogy a személyi edződnek nem tűnik fel hogy 1.5 év alatt semmit nem fejlődsz tömegben? Vagy csak nagy kamu az edzős, étrendes sztorid és várod hogy mi majd mondunk valami csoda módszert, vagy kiegészítőt amitől majd hirtelen elkezdesz nőni
2015. nov. 17. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

A személyi edzőnek nem érdeke, hogy a fejlődjön és tudásra tegyen szert a kuncsaft, különben még önállóvá válna és nem lenne kit lehúznia. Tisztelet a kivételnek, mert vannak azért rendes edzők is.

Amúgy szerintem is kamu az étrendről írt duma.

2015. nov. 17. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
10%
Meg mondom én mi kell neked koksz az kell
2015. nov. 18. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

gyuros1996 te miert irsz mindenhova hulyesegeket? Nem kotekedesbol, de hogyha nem tudsz normalis valaszt adni, ami segitene a kerdezonek, akkor ne szolj hozza a kerdesekhez.

Koszontem.

2015. nov. 18. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hormonális oka is lehet, nézetned kellene egy hormonpanelt, különös tekintettel a tesztoszteronra.
2015. nov. 18. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!