Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit csináljak, hogy könnyen...

Mit csináljak, hogy könnyen új ismerősöket találjak?

Figyelt kérdés

Évfolyamomból hárman vagyunk esélyesek orvosira, én valószínűleg bekerülök SOTE-ra, mert jóval felülmúltam a tavalyi ponthatárokat, viszont két lány akivel jóban vagyok kérdéses. Egyik 5 ponttal múlta felül a tavalyit, másik 5 ponttal kevesebbet ért el a tavalyihoz képest.


Nagyon jóban vagyunk egymással, egyikkel most kezdtem el randizgatni is, forr köztünk a levegő :)


Viszont tartok attól, hogy egyikőjüket se veszik fel, és egyedül maradok, mivel nehezen szerzek új barátokat, és nem vagyok annyira nyílt személyiség.. (Főleg az a lány érdekel, akivel kezd komolyabbra fordulni a dolog, ő ért el kevesebbet.)


Szerintem már jobban aggódok a ponthatárokkal kapcsolatban mint ők, pedig igazából nekik kellene.


Ha esetleg Szegedre, vagy Debrecenbe vennék fel őket, akkor nekem végem lesz.


2017. júl. 17. 19:54
 1/1 anonim válasza:
Legyel nyitott, az altalanos egyetemi bulikba latogass el, azt szeretik. De ha ez nagyon nem a te vilagod, akkor biztosan fogsz talalni csendesebbeket, akiket szinten nem hoz lazba ez az egesz. Csak legyel nyitott a valtozasra,add onmagad es legyel magabiztosabb!:)
2017. júl. 17. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!