Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Legjobb barátot megölelni?

Legjobb barátot megölelni?

Figyelt kérdés

Szeptembertől más suliba járunk mind a ketten, és nem szeretném elveszíteni a barátomat. Több mint 12 éve ismerjük egymást.

Szeretnék vele ebben a témában beszélni, de valahogy máshogy is szeretném kifejezni hogy ő a legjobb barátom.

Leszögezném hogy fiú vagyok és ő is az. Félreértés ne essék, nem vagyunk melegek.



2017. júl. 20. 02:15
 1/10 anonim ***** válasza:
94%
NYugodtan. Ebbe nincsen gond. A baráti ölelés olyan mintha megvajaznám a kenyeret. Jó is az. 😉
2017. júl. 20. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
8%

Ha férfiasabb, akkor el fog lökni a Dunáig és bele is fojt.

Amennyiben férfinak azonosítható létére puszilkodós páva, akkor tedd.

2017. júl. 20. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
77%

#2-es a szeretet kinyilvánítása még nem jelenti azt, hogy páva, meg hogy nem férfias.

Hiszen a jó apa, ha meg akarja ölelni a fia, agyonveri, hogy "Hülye b**i", ugye? -.-"

Jelezném, hogy a legjobb barátom egy heteroszexuális férfi, aki tudja, hogy meleg vagyok. És láss csodát, ölelt már meg, nem is egyszer, mert figyusz csak: pont lesz**ja, hogy meleg vagyok, szimplán szeret. :D


Kedves kérdező: szexuális orientációtoktól függetlenül az, hogy valaki megöleli a legjobb barátját egy ilyen helyzetben, szép dolog!

2017. júl. 20. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

és akkor mi van ha pasi vagy?


szerintem az érzéseket felvállalni és kimutatni nem ciki, és nem férfiatlan. és nem leszel meleg attól, hogy te felvállalod.


R.hadtul utálom ezt hogy belenevelik a férfiakba a "folytsd els az érzéseid" és légy katona mentalitást.


Bárcsak az én legjobb haverom legalább szavakkal támogatna..


27f

2017. júl. 20. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
9%

# 3


Persze, neked csak öröm ha taperolnak, mint a radiátort a hidegben :DDD

Az agyonverést meg bizonyára megkaptad s lehet nem eléggé, azért e hüleséged-példád:DDD

Persze, hogy néha átöleli az apró kölkét a szülő...


Fogd fel, hogy nem mindenki szereti, ha pasi létére egy másik pasi a nyakába omlik érzelgősségből.Már a puszilkodó pasik is elég ocsmány, kivéve számodra:DDD

Lehet te kezdted el azt a diszkós szokást is, hogy csapkodják a pasik egymás farát tiszteletből-szeretetből???


Itt nem magából kell kiindulni az embernek, hanem a másikból, mert betörsz aurájába mondhatni bár te még szájába is bizonyára...:DDD


Az egyenes beszédtől és egy két vállveregetéstől senki sem hőbörögne vélhetően, de ilyesmitől...áááá.

2017. júl. 20. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
77%
utolsóban van egy kis látens homoszexualitás úgy látom
2017. júl. 20. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

nyugodtan öleld meg szerintem. Persze ne csak úgy random. Ha azt érzed ha ő is szeretné akkor öleld meg, mert ha nem akarja, akkor kényelmetlen és félreérthető is lehet a helyzet számára és számodra is.


egyébként nem értem mi ez a nagy ellenszenv a válaszok között a férfi-férfi ölelés kapcsán. Azt leszögezném, hogy a középkori lovagok (akik ha lehet őket így nevezni a férfiasság szimbólumai :D) ha találkoztak egy nagyon közeli barátukkal akkor megölelték, SŐT! akár szájon is csókolták egymást! Ez a csók Oroszországban mai napig tradícionális köszönésnek számít.


Persze nem azt mondom h csókolózzatok :D csak ezzel szerettem volna megmutatni, hogy a heteroszexuális férfiak között az ölelés teljesen normális és nem új keletű dolog :)

2017. júl. 20. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
95%
Magamból kiindulva ebben a korban nem tartom szerencsés ötletnek. Kamaszkorban még minden fekete, vagy fehér. Később, 50 fölött már simán megöleli a férfiember az igaz barátját, (jól is esik!) és nem azért, mert időközben változott a nemi irányultsága, hanem azért, mert már nem lát bele semmi fölösleges, oda nem illő sallangot.
2017. júl. 21. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem attól lesz valaki homoszexuális hogy megöleli a barátját. Ha őt sem zavarja, hát hajrá. Ilyen gesztusok mindig léteztek azonos neműek között is csak általánosan nem a homoszexualitás jeleként értelmezték. Csak hát az LGBT propaganda sok tekintetben fordítva hatott, kialakítva egy általános paranoiát a társadalmakban. Ahová annyira nem tört még be ez a new wave, fejletlenebbnek számító országokban Kelet-Európában vagy a Balkánon, ott közel sem tapasztaltam ennyire tabunak a dolgot.
2017. júl. 21. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy baráti ölelést, hátbaveregetést, nem fog félreérteni, főleg, ha valóban a legjobb barátod és ismeritek egymást.
2017. júl. 22. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!