Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Felnőttként legjobb barátot...

Felnőttként legjobb barátot szerezni?

Figyelt kérdés

Nem nyafi kérdés, ne értsétek félre.


Úgy döntöttem ebben az évben változtatok dolgokon, most a felismerés szakaszán vagyok túl. 25-30 közti vagyok és nem tudom milyenek a barátok, barátnak lenni. Volt 2 nagyon jó haverom, de külföldre mentek már vagy 6 éve és azóta nem beszélünk.Van egy haverom már elég régóta, de úgy érzem lelki szemetesláda vagyok max, meg B terv. Vannak ismerősök, de azokkal hébe-hóba találkozom és nincs olyan ember, akit úgy érdekelhetne a dolog.


Elképzeltem már (lehet nevetni), milyen emberekkel venném körbe magam, max 2-3 közeli barát, akikkel szorosabb a kötelék bőven elég. Gyakorlati példa érdekelne, ti jártatok már így? hogyan oldottátok meg?


2017. jún. 15. 14:25
 1/4 anonim ***** válasza:

*nekem nincs tapasztalatom, csak megláttam a kérdést, elolvastam és józan paraszti ésszel:*


Ha van hobbid, valamiben jó vagy, érdekel valami (sport, zene, filmek, könyvek) , akkor menj ilyesmi felnőtt klubokba (pl. könyv klub). Vagy ha vallásos vagy, akkor a gyülekezetedben biztosan tudsz valakivel beszélgetni, lehet hogy nagyon jóba lesztek stb.

2017. jún. 15. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is mindig sitcom barátokat akartam. Sztem nincs ilyen.
2017. jún. 15. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
nem akarok sitcom barátokat
2017. jún. 15. 15:23
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem akarsz olyanokat, akivel egy közös nyelvet beszéltek, számíthatsz rájuk, és olyanok, mintha a családod lennének? Én igen.
2017. jún. 15. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!