Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Emberek » Barátok, barátságok

A kérdés

Hogyan lehet mély barátságra szert tenni, ha nincs olyan társaság akivel eljárjon ismerkedni az ember?

2017. júl. 21. 07:23  Privát üzenet  

A válaszok
akárhonnan, de nem akárkivel!

A válasz 57%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/7Időpont 2017. júl. 21. 07:24 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Oké, de akkor maradt az, hogy utcán leszólongatunk embereket, akik először tök hülyének néznek, majd ha ismerkedni kezdünk akkor is idő mire kiderül valami a másikról, ezt az időt meg elpazaroljuk. Vagy ott van az internet, ahol tipikusan néjány levélváltás után annyiban marad a dolog.

Valami.. jobb ötlet?

# 2/7Időpont 2017. júl. 21. 07:48 Privát üzenet

látom neked nagyon nem megy ez :D hány éves vagy?

ezt nem lehet erőltetni...

A válasz 49%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/7Időpont 2017. júl. 21. 07:49 Privát üzenet
vantel nevű felhasználó válasza:

Elöbb meg kell gyógyitani ami elnyomja vágyaidat vagy gátol a kapcsolatok kiépítésében.

A válasz 51%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 50%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/7Időpont 2017. júl. 21. 08:05 Privát üzenet
4, Dehogy. Pont, hogy egy normális viszony oldja ezt meg. De a kérdésre nem tudok válaszolni, mert nekem 100%-ban A szerencsén múlott

A válaszíró 59%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/7Időpont 2017. júl. 21. 08:14 Privát üzenet
Na erre én is kíváncsi lennék.

A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/7Időpont 2017. júl. 21. 08:57 Privát üzenet
Például úgy, hogy keresel olyan embereket akik szintén olyan bénák a barátkozásban mint te. Mondjuk én pont ilyen vagyok. 33 éves létemre a lakásomban ülök, egyedül és CSGO lan versenyt nézek, miközben a gyakori kérdéseket olvasgatom, annak reményében, hogy hátha látok még nálam is nyomorúságosabb és forever aloneosabb életet. Ja amúgy semmi baj nincs velem, dolgozok, csak programozóként rohadtul nehéz haverkodni bárkivel is mivel a világunk felszínes cukormáza teljesen hidegen hagy.

A válaszíró 62%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/7Időpont 2017. júl. 21. 21:13 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ti barátkoznátok egy környezetetekben lévő, nagyon visszahúzódó emberrel?
Ha egész nyáron nem voltam kint és nem találkoztam emberekkel, hogyan fognak hozzám viszonyulni a többiek és én hogyan fogok az emberekhez viszonyulni?
Hogyan legyek az a társasági ember?
Valaki beszélgetni itt?
Unatkozom valaki privát beszélgetés?
Szerintetek mi lehet az ok? (többi lent)

Kérdések az Emberek rovatbólKérdések a Barátok, barátságok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!