Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan lehet mély barátságra...

Hogyan lehet mély barátságra szert tenni, ha nincs olyan társaság akivel eljárjon ismerkedni az ember?

Figyelt kérdés
2017. júl. 21. 07:23
 1/7 anonim ***** válasza:
akárhonnan, de nem akárkivel!
2017. júl. 21. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Oké, de akkor maradt az, hogy utcán leszólongatunk embereket, akik először tök hülyének néznek, majd ha ismerkedni kezdünk akkor is idő mire kiderül valami a másikról, ezt az időt meg elpazaroljuk. Vagy ott van az internet, ahol tipikusan néjány levélváltás után annyiban marad a dolog.

Valami.. jobb ötlet?

2017. júl. 21. 07:48
 3/7 anonim ***** válasza:
50%

látom neked nagyon nem megy ez :D hány éves vagy?


ezt nem lehet erőltetni...

2017. júl. 21. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 vantel ***** válasza:
52%
Elöbb meg kell gyógyitani ami elnyomja vágyaidat vagy gátol a kapcsolatok kiépítésében.
2017. júl. 21. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
4, Dehogy. Pont, hogy egy normális viszony oldja ezt meg. De a kérdésre nem tudok válaszolni, mert nekem 100%-ban A szerencsén múlott
2017. júl. 21. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Na erre én is kíváncsi lennék.
2017. júl. 21. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Például úgy, hogy keresel olyan embereket akik szintén olyan bénák a barátkozásban mint te. Mondjuk én pont ilyen vagyok. 33 éves létemre a lakásomban ülök, egyedül és CSGO lan versenyt nézek, miközben a gyakori kérdéseket olvasgatom, annak reményében, hogy hátha látok még nálam is nyomorúságosabb és forever aloneosabb életet. Ja amúgy semmi baj nincs velem, dolgozok, csak programozóként rohadtul nehéz haverkodni bárkivel is mivel a világunk felszínes cukormáza teljesen hidegen hagy.
2017. júl. 21. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!