Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Évek óta szerelmes belém egy...

Évek óta szerelmes belém egy lány, már sokszor lekoptattam, de nem érti meg, hogy? 💏💔

Figyelt kérdés

Van egy lány aki belém van zúgva már jó pár éve...😥

Nem akartam soha megbántani,de többször is tudtára attam finoman,hogy nem lesz köztünk semmi...😰Látszólag elfogadta. Ugyan arra a szakmára jelentkezett ahova én...ott ismertük meg egymást. Aztán most vége mindennek,megvan a szakma mindkettőnknek már jó egy ideje... (Pincér) Panelban lakom 2 éve és ő is oda költözött ami fura véletlen,de a tesója miatt alakult így,mert a bátyàval él. Napi szinten látom...😓és folyamatosan kedveskedik velem. Volt,hogy becsöngetett hozzám és hozott egy rakás süteményt. Heti kétszer biztos hoz valami finomsàgot és amikor kaját ad mint legutóbb is próbál velem beszélgetni...😓 aztán látja,hogy nekem ez nem fog menni, nem akarok tőle semmit. Ilyenkor zavarba jön,kínos csend van aztán elmegy.. minden évben karácsonykor kapok tőle ajándékokat, de a születésnapomra is kaptam ajándékot. Valentin napon is hozott nekem egy rakás édességet,parfümöt,meg 5 könyvet és rá egy nappal este becsöngetett hozzám, hogy nem lenne-e kedvem filmet nézni vele, nincs nála senki a lakásban. Már csinált pattogatott kukoricàt is...😓mondom oké, miért ne? Nem volt semmi dolgom és különben is úgy éreztem ennyit megtehetek érte...nagyon jól éreztem magam vele, megmutatta a könyveit, cédéit, hozott nasit még és innivalót aztán filmeztünk...😐teljesen felvolt spanolva, de láttam rajta,hogy zavarban volt végig és amikor elmentem csak úgy hirtelen lábujjhegyre állt és megpuszilta az arcomat. Nem viszonoztam, de akkor is mosolygott rám kitartóan...Mostanra amúgy "barátok" lettünk vagyis valami olyasmi. Nem érzek szànalmat iránta, nem azért lettem vele jóba,mert szántam őt és úgy éreztem ennyi jár neki. Élveztem is a társaságát csak a mai napig érzem és tudom,hogy szerelmes belém és reménykedik. Az az igazság,hogy fontos lett nekem...😥Nála kedvesebb teremtést nem ismerek. Mindenkivel aranyos,félénk, de törtet előre. Két héttel ezelőtt elmentünk kajálni és utàna sétáltunk este, aztán amikor felkísértem a lakásra,mert ő felettem lakik a 7-diken. Akkor az ajtóban szájon csókolt és megölelt. Akkor szóltam neki először,hogy ezt soha többet nem csinálhatja,mert nem akarok tőle semmit. Külsőre sem igazán jön be. Fiús lány...de nem ez a lényeg. Sikerült teljesen zavarba hoznom és már láttam,hogy sírni fog úgy hogy gyors odébb álltam...nem akartam megbántani, de tényleg kicsit durván beszéltem vele.😥 Most viszont nagyon kitartó lett. Minden reggel együtt megyünk dolgozni (hétfő,kedd,szerda néha szombat) Hétfőn este kaptam tőle egy hosszú kézzel írott szerelmes levelet, mellé egy kulcstartót is amin egy szerelmes pár van...😨 Soha nem mondtak,írtak nekem olyan szép dolgokat és megható volt a levél, nagyon szeret engem...😓 Őszíntén szólva irtó jó érzés volt és elszorult a torkom is pedig nem vagyok érzelgős típus. A kulcstartót használom, a levelet megőríztem. Nem merem újból megbántani azzal,hogy elutasítom. Azért a pár év alatt nem egyszer kicsit durvábban néha megpróbáltam lekoptatni.


Gondolkodtam kicsit...😓és nem az esetem külsőre,kicsit teltebb lány,nem vékony, de messze van a súlyos kategóriától....A mosolya és a szemei viszont szépek. Főleg a szeme nagyon vilàgos barna szemei vannak...aranybarna..a személyisége tetszik a legjobban, a legjobb barátom. Ő szerintem örökre mellettem maradna 😩Szeretném azonban ha boldog lenne, de nem velem...én..soha nem fogom szerelemből szeretni. Barátként igen,mert szeretem őt nagyon, bármit megtennék most már érte és próbálom mostanra viszonozni a kedvességét megfelelő barát lenni. Most lesz a névnapja is nemsokára vettem neki könyveket és majd még virágot, át akarom hívni filmezni, de többet nem akarok tőle. Szegénynek még nem volt barátja...de a levélben azt írta amióta ismer neki nem is kell más, nem érdekli a többi férfi. Jézus... évek óta szerelmes belém..😐 annyira sajnálom őt. Azt akarom,hogy boldog legyen. Azt írta nagyon, szeret engem...csak értitek nem? Ez nem ugyan az azért amit én érzek..😔


Nekem már volt pár barátnőm is közben. De a leghosszabb is csak 8 hónapig tartott...szexkapcsolatom volt inkább, az egyik nem rég ért véget,mert a csaj költözni fog..


Neki viszont nem volt pasija 24 éves...😓komolyan már az is megfordult a fejembe,hogy segítek neki valakit keresni, aki megérdemli őt...



Kérlek segítsetek mit tehetnék? Mit tehetnék,hogy ne ragaszkodjon hozzám és csak barátként tekintsem rám?



24F


2017. júl. 21. 09:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem kellett volna így ebben az állapotban belemenni egy barátságba. Láthatóan ez a lány megfojt. Az érzelmeivel ne játsz! Szerintem közöld vele, hogy most ne tartsátok a távolságot egy darabig. Neki kell feldolgoznia, hogy nem "úgy" tekintesz rá és nem neked.
2017. júl. 21. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Te egy nagyon jó indulatú srác vagy és jó hallani, hogy vannak még ilyen emberek, de a probléma az, hogy a leírtakból a csajszi nem csakhogy szeret, hanem már rajong érted. Láthatóan nem tudja túl tenni magát rajtad. A legjobb megoldás az lenne, ha leülnétek és higgadtan elmagyaránád neki, hogy fontos számodra, de romantikus érzelmeket nem táplálsz iránta(és ezt a lehető legkomolyabban el kell magyaráznod neki). Mit fog csinálni, ha lesz újra barátnőd? Ön ostorozásba kezd? Eddig nem értette meg ami kicsit kiakasztó, de muszáj, hogy megértse, mert ezzel csak magától zárja el a szerelmet és bántja magát nap mint nap, mert reménykedik a kettőtök közötti kapcsolatban. Biztos vagy benne nem adsz jeleket neki(amit persze te nem annak gondolsz de ő annak veheti)? Egy lány sok mindent jelnek vehet bármennyire is nem annak szánnád.
2017. júl. 21. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez nem egyszerű helyzet. Szegény lány amíg nem érti meg,hogy ez csak barátság addig nem fog mást találni. Tudom, hogy durva lépés, de az ő érdekében meg kellene szakítani vele a kapcsolatot szerintem. Kicsit az jön le az írásodból, hogy ő fel se fogja, hogy nem lesztek soha együtt, hanem azt hiszi ha kitartóan nyomul akkor majd megkap.

De ez, nem rossz ötlet, hogy segítesz keresni valakit neki, ha nem tudod megszakítani vele a kapcsolatot.

2017. júl. 21. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
43%

Kedves Kérdező!

Amint írtad ez a lány mindent megtett érted, minden helyzetet megteremtett hogy közelebb kerüljön hozzád. Alaposan kitervelt mindent, talán az odaköltözés sem véletlen. A szakmaválasztás is talán csak miattad történt. Egész életét rád áldozta, betegesen függ tőled.

Ennyi elutasítás, és reménytelen szituációk után ő továbbra sem adja fel. Talán még jó hosszú ideig nem is fogja.

Te eközben egyre közelebb kerülsz, de barátságnál többet nem akarsz tőle. Mégis összezavar, elgondolkodtat és meghatott a szerelmes levele.

Ez a kapcsolat a jelenlegi formájában nem mehet tovább, mert nem ugyanazt várjátok el egymástól. Miközben te jól érzed magad fel, és legjobb barátként gondolsz rá, ő többet akar, és folyton csak szenved. Nagy erős, és ne mutatja ki, de biztos nagyon nehéz neki hogy csak barátok vagytok. Küzd minden erejével, hogy magához láncoljon, viszont ez reménytelen számára.

A megoldást az jelentené, ha ő is realizálná ezt. Gondolom hogy rájött már ő is, de nem képes elfogadni, egy álomvilágban él, amelyben hisz abban hogy megfelelő stratégiával elérheti hogy beleszeress. Talán sikerül is idővel, kitudja. De jelenleg te nem sok mindent tehetsz. Megpróbálhatod ismételten tisztázni vele a helyzetet, finoman, hogy ne bántsd meg.

Üdvözlettel,

A. Pszichológus

2017. júl. 22. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!