Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy szólítsak le egy lányt a...

Hogy szólítsak le egy lányt a plázában? Lányok, ti milyen kedves hozzászólásnak örülnétek?

Figyelt kérdés

Ismerkedni próbálok, és most itt az idő, hogy kipróbáljam magam. Van egy leszólítási ötletem, csak félek, hogy elavult és már nagyon ciki, de azért leírom:


Verzió 1: "Szia, ne haragudj, tudnál adni egy papírzsepit?

-Oh persze...

-Köszi, te már kisegítettél engem, de én tehetek valamit érted? Mondjuk hazakísérhetlek, Vagy meghívhatlak egy fagyira...? "


Verzió 2: "Szia, ne haragudj, tudnál adni egy papírzsepit?

-Jaj, bocsi nincs nálam.. :/

-Sebaj, szeretnéd, hogy adjak?... XD"


Én úgy vagyok vele, hogy az én (sajnos nem humoros) énemet ez visszaadja, de szerintem, ez jópofa...lehet, hogy csak kiröhögne és leégnék, de szerintem ez nem rossz...kezdésnek jó.

Van ötletetek? Milyen kedves, aranyos leszólítások illenek egy plázában?


A hasznos tippeket, tanácsokat, válaszokat előre is köszönöm.:)



2017. júl. 22. 20:11
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Az első verzió rohadt jó, én fiú vagyok, de ezzel még engem is feltudnál szedni. XD


A másodikat nem hiszem hogy értené nagyon a csaj, hisz nem ismer, nem tudja nagyon mire számítson, és lehet csak zavarba jön vagy valami és csak néz.

2017. júl. 22. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Köszi, utolsó válaszoló.. én a lányokat szeretem :) XD Kicsit attól félek, hogy mivel 15 vagyok, ezért ne hogy kiröhögjön a lány..meg nem szeretném megijeszteni, mert én jobban félek tőle, mint ő tőlem. :( Szóval, magam próbálom győzködni, hogy merjek odamenni, és akkor menni fog nekem...majd mesélek ha szeretnétek :)
2017. júl. 22. 21:45
 13/17 anonim ***** válasza:
Ugyan jócskán túlkoros vagyok hozzád képest, de azért megsúgom, hogy én például semmilyen leszólításnak nem örülnék, mert nem azért megyek ki az utcára (vagy éppen egy plázába, ha ragaszkodsz a helyszínhez), hogy ismerkedjem, hanem azért, mert dolgom van. Vagyunk ezzel így egy páran, szerintem hanyagold az utcai ismerkedést. Próbálkozz inkább neked tetsző szórakozóhelyeken, azt pedig felejtsd el, hogy bárki is hagyja, hogy hazakísérd két perccel azután, hogy tudomást szerzett a létezésedről.
2017. júl. 22. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Köszi utolsó! Szerinted miért ezt választottam? Azért, mert nincs más....utálom a szórakozóhelyeket, és nincs más hely...nem járok sportolni, nem akarok, fiú iskolába járok és nem járok tömegközlekedéssel...egyszóval szar vagyok, de egyet még megpróbálok! De köszi a lehangolást, de a kedvem nem vetted el :)
2017. júl. 22. 23:41
 15/17 A kérdező kommentje:
Ja, és értelek, hogy mit mondasz ezzel kapcsolatban...de ez van...nekem ki kell próbálni. Ha nem sikerül, arra én is rájövök magamtól, de egy próbálkozásom maradt, az ez. szóval akkor meg is teszem.
2017. júl. 23. 08:24
 16/17 anonim válasza:
Sztem ne szólj a lányokhoz mert v nem bíznak meg benned v zavarod őket
2017. júl. 23. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

Tudod mikor tenném meg ezt a hülye tanácsot! Max akkor, ha tudnám magamról, hogy ezért. és ezért van ez...akkor!

De nem ott tartok! Ezen az oldalon eddig csak azt hallottam a barmoktól, hogy tegyek már valamit! Tessék teszek is! Nem tudom miért baj, ha kérdezek valamit, amiben bizonytalan vagyok és akkor szarságokat kell válaszolni!

2017. júl. 23. 16:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!