Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szinte már csak Puzsérról...

Szinte már csak Puzsérról beszél, mit tegyünk?

Figyelt kérdés

Egyik barátom teljesen megszállottá vált, szinte csak róla, az írásairól beszél, ezt hozza fel vitatémának.

Szentírásnak tekinti minden hülyeségét, vannak jó írásai, de azért álljon már meg a menet. Nem bírja elfogadni, ha más a véleményünk. Egy sörözés alkalmával már megint ezt hozta fel, erre mondtam neki, hogy álljon már le, de csak tolta tovább. Ráadásul olyan témákat is feszegetett, amivel megbántotta az egyik srácot. Lassan odáig jutunk, hogy nem hívjuk, viszont akkor nagyon megbántanánk. Ti mit tennétek?


2017. júl. 23. 15:33
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
A másik, hogy nagyon szeretne találkozni vele. Szerintem ő elképzel egy ilyen üvöltözős vicces figurát, aki majd jópofizni fog vele...lehet tényleg az lenne a gyógyír, ha befizetnénk egy előadására?
2017. júl. 23. 15:35
 2/13 Alain Delon ***** válasza:
67%
Ne hívjátok többet és kész. Hadd sértődjön meg.
2017. júl. 23. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Tudom milyen érzés ez, csak én egy amerikai sztárral vagyok így. A barátnőim már nagyon unhatják, hogy minden beszélgetésünknél legalább egyszer feltudom hozni a témához kapcsolva valahogyan. Talán ha találkozik vele, csillapodik ez a fajta "kíváncsiság, érdeklődés". Ez egy olyan vágy, ami minden percen ott motoszkál a tudatalattijában, és teljesen oda meg vissza van akár az ember gondolkodásmódjától, stílusától, írásától.

Beszéljétek meg hogy ez nektek már túl sok. Ha egyébként egy kedves, vicces ember, ezért ne szakítsátok meg a kapcsolatot. Ha esetleg a beszélgetés után is elkezdene róla beszélni, emlékeztessétek a megállapodásotokra.

Néha lehet hogy elfelejti, megfeledkezik magáról. Nálam is ez már egyfajta betegséggé alakult át.

2017. júl. 23. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem szemtől szembe ülj le vele, és mondd el neki, hogy ne tolja túl. Puzsér egy olyan viselkedést hozott be a közéletbe, ami eddig elég ritka volt, Magyarországon még nem is láttunk hasonlót: egy konfrontatív, véleményét minden esetben kimondó, az igazáért kiálló figura. Ez szerintem sok alapvetően csendesebb srácot felbátorít, hogy kiálljon a gondolataiért, az ügyeiért, és több érdemi beszélgetésben álljon bele egy-egy esetleges vitába. De azért nem árt, ha az ember látja, hogy melyik társaságban érdemes, és milyen alkalommal. Szerintem a barátod valahol ezt nem tudja felmérni. Beszélj vele erről. És azt is mondd neki, hogy Puzsér is csak egy ember, egyféle szemlélettel. Ne utánozza mindenben, alakítsa ki a saját véleményét és gondolatvilágát
2017. júl. 23. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

"A barátnőim már nagyon unhatják, hogy minden beszélgetésünknél legalább egyszer feltudom hozni a témához kapcsolva valahogyan" Ez még el is menne. :) Kicsit sajnálom, mert ezek plátói dolgok, nekem tinikoromban volt egy színésznő, akiért epekedtem.


Inkább az a baj, amit sotoro felvázolt. Én ülök le vele megbeszélni a dolgot, ha többen lennénk az megalázó lenne neki.


Köszönöm a válaszokat.

2017. júl. 23. 17:23
 6/13 anonim ***** válasza:
70%
Én nem mondanám, hogy baj hogy Puzsért kedveli. Puzsér értelmes ember, szerintem a hazai médiaszereplők közül messze a legintelligensebb. És sok dolgot nagyon jól lát, amit aztán ki is mond. Ez sok embert bánt, mert magukra ismernek, de nagy szükség van Puzsérra, hogy rendbe tegye a fejeket. Nem értek vele egyet én sem az összes témában, de az biztos hogy érdekes dolgokról beszél. Szerintem inkább nézzétek meg ti is pár videóját aztán beszélgessetek róla ezzel a sráccal. Sokkal tartalmasabb társalgás mint pletykálni arról ki kivel van stb... mint amiről általában beszélnek az emberek. Nekem ez a véleményem.
2017. júl. 23. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
95%
6. Csak az a baj, hogy rengeteg mindenben felszínes a tudása és pontatlan, és teljes magabiztossággal mond hülyeségeket is, és nem írja elviselni ha nem neki van igaza ez miatt undorítóan ellenszenves lesz, mint egy hisztis gyerek.
2017. júl. 23. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
"okkal tartalmasabb társalgás mint pletykálni arról ki kivel van stb... mint amiről általában beszélnek az emberek" Hát mi ilyenekről nem beszélünk, tudod van Puzsér témái és eközött még ezer dolog. Kicsit magas lovon ülsz, és igazából ez nem tetszik a Puzsér-hívőkben, hogy elszállnak maguktól, mert látnak pár egyoldalú politikai vagy ízlésbeli fejtegetést. Nekem is tetszett pár régebbi videója, de nagyon felszínes a tudása tényleg sok mindenben.
2017. júl. 24. 17:02
 9/13 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, #3as vagyok. Igazából még tinikorban vagyok, és gondolom ezt egyszer mindenki átéli... úgy tartják hogy nagyon hamar felnőttem, és úgy gondolom ez a fajta "szeretet" így alakulhatott ki nálam később. Egyszerűen ragaszkodom hozzá látatlanban, rajongok érte, és nem telik úgy el nap hogy ne küldenék a barátnőmnek róla legalább 2 posztot. Nekem ez a szeretethiányból adódik, neki talán figyelemhiány? (Ti ismeritek..) Ez egy jó döntés ha nem mindenki előtt mondod el a véleményedet, ez bántó is lehetne. Emberségből jeles:)
2017. júl. 25. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Mi lett a vége?


Én amúgy azt mondom, ne hívjátok. Ha megsértődik, megsértődik, épp írtad, hogy ő is megsértett mást. Nem értem, az emberek miért aggódnak, hogy megsértik olyanok érzéseit, akik épp most sértették meg őket. :D Puzsér amúgy kinevelt egy szektát. Csomó követője egyedinek hiszi magát, pedig úgy követik Puzsért, mint egy bárány a többit. És ettől egyedinek hiszik magukat. Én sok dologgal vitába szállok, amit Puzsér mond. Erre a válasz: "akkor biztos nem érted". ja, biztos. :D Mert nem estem hasra a szókincsétől, biztos én vagyok a buta. Inkább azokról mond el valamit, akik ettől hasra estek. Puzsér egy középréteget szólít meg. Az alja rétegnél, akik totál ostobák, persze magasabb szinten van. A művelt nagyközönségnek jó is. de például nem is annak való, aki épp most írja a disszertációját matematikából.

2019. máj. 19. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!