Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit csináljak? Részletek a...

Mit csináljak? Részletek a leírásban

Figyelt kérdés

Hello.

Történt 2 hónappal ezelőtt, egy unalmas pénteki napon, hogy létrehoztam egy facebook profilt. Ahová feltöltögettem egy külföldi csaj képeit (csak úgy h_lyeségből). Ez után bejelöltem róla az osztálytársamat ismerősnek. Ő természetesen vissza is igazolta egyből! Majd elkezdtek chatelni (Ami még a mai napig is tart sajnos). ki tudta, hogy az az idiot ennyire megkedveli a csajt! Később, pár héttel később létre kellett hozni a lány nővérét is, ők is egészen megkedvelték egymást (legalább is a srác megkedvelte a lányt). Az osztálytársam persze mit sem sejt, hogy a két lány csak az én képzeletem szüleménye. A fentebb említett lány nővérével, én össze is jöttem (Én). Ki is van írva a valódi facebook oldalamra, hogy "kapcsolatban vele: ..." Ha ez még nem lett volna elég, a srác olyan dolgokat mesélt el neki, amiről jobb lett volna, ha nem tudok :( (családi ügyek). Minden nap több órán át chatelnek, mind a 2 lánnyal. De nekem már ebből kezd lassan elegem lenni, ráadásul a srác minden nap engem nyaggat minden h_lye kérdésekkel Veronikáról (mivel így neveztem el). Hát a f:sz gondolta, hogy ennyire bele szeret??????? pár napos tréfának szántam, nem valami komoly párkapcsolatnak!


Hogyan lehetne ezt az egészet a legkedvezőbben lezárni?

Töröljem az oldalakat, vagy mit csináljak?

Ha megtudja, hogy én állok az egész csajos dolog mögött, annak beláthatatlan következményei is lehetnek!



2017. máj. 1. 16:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Te normális vagy? Igen, töröld le a kamuprofilokat.
2017. máj. 1. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Utána?????
2017. máj. 1. 16:35
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
írd meg a srácnak, hogy nem vagy az esete, te meg szakíts magaddal
2017. máj. 1. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
😂😂
2017. máj. 1. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Te beteg vagy.
2017. máj. 1. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Ez nagyon szánalmas. Meg az is,hogy hogy lehet "járni" egy olyannal,akivel soha nem találkoztál? 😂

Amúgy meg nem tűnt fel neki,hogy nincsenek közös képeik,meg hogy a profil nemrég lett csinálva? Atyaèg.

2017. máj. 1. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%

Figyi nézed a soy luna t?? Ott a Nina is anonim levelezik a pasival ..majd kivi vagyok mimor meri ott is felfedni magàt..

Velem Béla vagy a tervezője levelezik..

2017. máj. 1. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Na Gaston mikor feded fel magad??
2017. máj. 1. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

18:19

Miért lennék beteg?

Annyi minden történik a világban, amikhez képest ez csak gyerekjáték.

2017. máj. 1. 20:37
 10/12 anonim ***** válasza:
Ha megkopasztottál volna egy kutyát, és élve forróvízbe dobtad volna, és megfőzted volna, akkor is mondhatnád, hogy történnek rosszabb dolgok... NEM! Ne másra hivatkozz, hogy megmagyarázd saját hülyeségedet! Amit te csinálsz az azt mutatja, hogy halálra unod magad, és hogy valami nem stimmel nálad.
2017. máj. 1. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!