Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok, férfiak! Elmennétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, férfiak! Elmennétek nyaralni egy ismeretlen lánnyal? (részletek lent)

Figyelt kérdés
Ha mondjuk azt mondaná, hogy az eredeti partnere lemondta a kiruccanást, de már előre ki van fizetve a dolog, és nincs más, akit magával vihetne. Mit szólnátok egy ilyen lehetőséghez?

2012. júl. 3. 17:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
igen elmennék és ellátnám az ura helyett a baját
2012. júl. 3. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Attól függ hogy hogy néz ki
2012. júl. 3. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Szerintem el.
2012. júl. 3. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
0%
okoska elmenne mert 31 évesen már öreg
2012. júl. 3. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
el mennék :) de csak akkor ha a csaj nem beképzelt :)
2012. júl. 3. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Elmennék simán :)
2012. júl. 3. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 okoska31 ***** válasza:

Bocs az offért kedves kérdező:


Valaki mondja már meg, aki sejti, hogy az itt hozzászóló 4/6-os ki a t*köm?

Miért is saraz?


Aki régebb óta olvas és kommentál - láthatja, hogy próbálok a komolyan feltett és komoly problémának tűnő kérdésekre normális választ adni. (jó, amikor valaki egy nap a huszadikként kérdezi meg, hogy nem kicsi-e a p*cse, akkor lehet, hogy már nem reagálok normálisan).

Persze azt mondanom sem kell, hogy a privát üzenetre nem reagált a kedves "sarazó".


és vissza a témához:


Én anno hívtam el ismeretlen lányt, hasonló szituációban - személyesen nem ismertem, csak neten beszélgettünk -, de nem mert belevágni. (kifizettük, lefoglaltuk előre a szállást, csak közben szétmentünk.)


Mondjuk a meglévő partner felé elég egyértelmű a dolog, hogy ahelyett, hogy egy rokont, vagy általa is ismert barátot (barátnőt) hívsz el, idegen pasit vinnél...


De, azért, hogy legyen igaza az engem sarazónak, igen, én szerintem belevágnék egy ilyen kalandba - persze ha csinos a hölgy:)

Bár azt biztosan nem bánnám, ha előtte rendezné a helyzetet a lassan exével..

2012. júl. 3. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Az ismeretlen alatt pontosan mit kellene erteni?

Egy vadidegennel, akit akkor latok eloszor?!


En azt mondom, hogy mivel tisztaban vagyok az adottsagaimmal es kepessegeimmel (nem az a tipusu srac vagyok, akit csak ugy megtalalnanak mindenfele ajanlatokkal a lanyok), valoszinuleg erosen gyanakodnek, hogy vajon milyen mogottes szandekai lehetnek a lanynak.

Szoval egy vadidegennek en biztos, hogy nemet mondanek.


Lehet, hogy csak a modernkori tarsadalmi/emberi/szociologiai viszonyokbol adodo paranoid szemleletmod mondatja ezt velem, de azert nem art ovatosnak lenni.


Ja, es lattam a Motel cimu filmet is...:D


26/F

2012. júl. 3. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nagy valószínűséggel elmennék.
2012. júl. 3. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Igen elmennék , jó buli lenne
2012. júl. 3. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!