Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek ezzel a gyerekkel?...

Mit tegyek ezzel a gyerekkel? 16 éves én pedig a huszas éveimben. Meleg vagyok ahogy ő is és támogatom lelkileg a neten ahogy tudom, de nem akarok találkozgatni vele.

Figyelt kérdés
Nem vonz szexuálisan, nem is erről van szó. Találkoznék is vele ha szeretne, mert egy normális srácnak tűnik, de sokszor érzem hogy szívja a vérem. Ez meg az kell neki, valami gazdag nagybácsinak néz engem. A szülője, az anyja nem tudja hogy találkozik velem. Eddig egyszer találkoztam vele, akkor is sutyiban és csak mert ő kérte. Nekem ez nem megy. Nem vagyok valami bűnöző, hogy rejtegessen. Anyucija és apucija is tudja hogy meleg. Mellesleg semmit nem akarok tőle, és k*rvára zavar az, hogy engem rejtegetni kell. Mellesleg a boltig alig engedi el anyuci 16 évesen... Ez is beteg szerintem. Mondtam neki hogy keressen korabelieket, mégis rám írkál. (vszeg velük se engedi el sehova) Megmondtam neki, hogy nekem ez, hogy sutyiban anyuci mögött gyorsan találkozunk, mintha valami rosszban sántikálnánk nem megy. Mondja el szépen anyucinak mit csinál, ne pedig szökjön a háta mögött. Nekem ez eleve szarul esik, mert én csak beszélgetni és támogatni akartam, mert fiatalkori önmagamat láttam benne, de sajnos nem így van. Én pl nem akartam lehúzni senkit. Nekem is volt egy 20 éves barátom és anyukám tudott róla, és semmi baj nem volt ebből. De ez nem tetszik nekem. Nem mindtha bármi törvényellenes lenne ebben, de ez akkor sem megy. Főleg hogy gátlástalannak tűnik, egyre gátlástalanabb. Ha akar valamit, hirtelen többször elérhető, ha nem, akkor eltünik a szarba játszani... Mit tegyek?
2017. júl. 23. 23:53
 1/6 anonim ***** válasza:
68%
istenem. megmondod neki amit ide leírtál, ha nem áll ki magáért akkor anyuci pici fia marad, te meg letiltod a .... ez ilyen nehéz??? másokat fikázol aztán te magad is életképtelen vagy.
2017. júl. 24. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem vagyok életképtelen, csak nagyon nehezen szakítok meg kapcsolatokat, mert számomra minden kapcsolat nagyon fontos, és ragaszkodom a személyekhez, bármilyenek is. Igen, ez az én betegségem, de ez van. Nem akarom megbántani, hisz még gyerek. Finoman akarom ezt megtenni, ha ezt kell tennem. De akkor is nagyon fog fájni. Nekem jobban mint neki.
2017. júl. 24. 00:03
 3/6 A kérdező kommentje:
kb 2-3 évvel ezelött volt egy hasonlóan bunkó barátom. 20 éves volt és az anyja hivogatta hogy hol van, mit csinál, merre jár és hogy haza kell érnie maximum fél hatra mert csak... HÚSZ éves ember volt... ő nem is volt meleg...
2017. júl. 24. 00:06
 4/6 anonim ***** válasza:

Megmondod ezt neki így. Hogy nem tetszik hogy rejteget, mondja el a szüleinek hogy ha fontos neki a ti kapcsolatotok. És hogy ott leszel neki lelkitámasznak de pénzt és egyéb dolgokat ne várjon tőled, nem szereted a kihasználnak. És gondolja át hogy kell e neki egy olyan barát mint te, vagy akkor szakítsátok meg a kapcsolatot.

Fel a fejjel :)

19/l

2017. júl. 25. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 ementali válasza:

Megértem, hogy ragaszkodsz a kapcsolataidhoz, de arra is gondolnod kell, hogy egy kapcsolat, barátság ne eméssze fel a lelki vagy fizikai energiáidat.

A kapcsolatod ezzel az emberrel féloldalas, Ő csak akkor keres, ha szüksége van a segítségedre, ha akar valamit. Ha így folytatod tovább, akkor vesztese leszel. Ha nem látod a reményét, hogy megváltozzon, akkor szakítsd meg vele a kapcsolatot.

2017. júl. 27. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Megtettem amit megkellett... köszönöm a segítséget!
2017. júl. 27. 19:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!