Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nagyon szarul érzem magam...

Nagyon szarul érzem magam lelkileg, mit tegyek? Egész nap sírni akarok de nem megy:' (

Figyelt kérdés
megnéztem ma kora hajnalban egy filmet kb 2 kor és "meghatódtam" de nagyon szarul vagyok mert úgy érzem hogy semmi értelmem sincs.a film meg vmi meleg gyerekről szólt de nem értem mért néztem meg...trollok kíméljenek lécci!
2013. márc. 30. 20:20
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Tulajdonképpen azzal kellene szembesülnöd, hogy mi okozta a bánatot, és a fájdalmat a lelkedben? Mi az igazi ok ami miatt sírni szeretnél. Talán beszélgethetnénk róla, mert ha kimondod és megbeszélheted már az is sokat segít.
2013. márc. 30. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
52%
Vagy pedig vegyél még elő egy másik régóta szeretett megható filmedet. s sírd ki magad. Én az Angyalok városa c filmet ajánlanám! :-)
2013. márc. 30. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is csak sírnék és sírnék,bár azt hiszem tudom mi bajom....Csak tudd épp nem vagy ezzel egyedül.Már ha még benne vagy ebben az érzésben.
2013. ápr. 1. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

szia utolsó!:)

ha akarod beszélgethetünk, hátha jobban leszel.én is benne vagyok még ebben.lány vagy vagy fiú?

2013. ápr. 1. 17:02
 5/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Ezzel én is így vagyok. De nem film miatt, hanem okom van rá, csak nem tudok sírni.


Még mindig rosszul érzed Magad?

2013. ápr. 2. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

szia!

már nem érzem rosszul magam de ha akarod beszélgethetünk róla:)

2013. ápr. 2. 16:19
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Örülök, hogy jobban vagy! Írtam Neked.

2013. ápr. 2. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%
szia! tudom ez egy régi kérdésed de most én kérdeznék! jobban lettél? mert velem most ugyan ez a helyzet..
2015. máj. 26. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!