Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit csináljak hogyha mikor a...

Mit csináljak hogyha mikor a barátaimmal, családdal vagy bárkivel vagyok akkor elegem van belőlük, de ha meg egyedül vagyok akkor meg hiányoznak?

Figyelt kérdés

Tudom, nyilván velem van a baj nem mindenki mással. De mi lehet?

19/F


2017. júl. 24. 20:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Késő kamaszkori hiszti...
2017. júl. 24. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Lehet.
2017. júl. 24. 21:33
 3/7 Clay Morrow ***** válasza:
Ilyen az emberi természet, mindig az kell ami nincs.
2017. júl. 24. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
71%
Nem hiszti, és is ilyen vagyok 42 évesen. Nem jó a magány, de amikor mások fárasztanak a marhaságaikkal, az sem jobb.
2017. júl. 24. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Nekem is ez a problémám. Egyedül nem szeretek sokáig lenni. De bárkivel vagyok csak a drámáival és a problémáival fáraszt. Mintha a világ összes baja az ő vállukat nyomná. Megoldásra egyik se kíváncsi csak jó érzés a mártírt játszani. Pozitívnak lenni egyik se tud. Tervezni senkivel se lehet. Ötleteket átbeszélni se, mert mindentől megriadnak vagy túl optimisták és aztán bármibe belekezdünk addig működik míg nem kell érte megmozdulni. Utána az első akadálynál kiszáll mindenki.

Egyiknek szar a munkahelye, azt hallgatom egy éve hogy csicskáztatják és nem fizetik ki. Váltani nem akar akkor se mikor felajánlottam hogy dupla akkora fizuval és nem fekete melóval be tudom szervezni a céghez.

Másik nem jó a csajoknál. Mikor mondom hogy menjünk el bulizni és lesz ami lesz akkor oké, majd negyedik alkalomra is egy órával előtte lemondja.

Harmadik minden apróságon megsértődik, oda kell figyelni mit szabad hozzá szólni, mert egy rossz szó és én vagyok szemétnek beállítva.

Negyedik pedig olyan hosszan mondja az unalmas történeteit hogy kínozni lehetne vele.

Sokszor úgy érzem mindenki csak nyavalyogni tud. Mondjuk ironikus hogy most én is azt csinálom.

2017. júl. 24. 23:33
 6/7 A kérdező kommentje:
Lassan a melóhelyre jobban szeretek bejárni mint a barátaimhoz. Ott is sokkal pozitívabbak az emberek.
2017. júl. 24. 23:50
 7/7 anonim ***** válasza:

Így vagyok én is. Mindig eltervezem, hogy nem találkozok velük többet, de nem érzem jól magam egyedül. Ráadásul a családomat nem is tudom kizárni az életemből.

17/l

2017. júl. 26. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!