Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan írjak rá valakire, aki...

Hogyan írjak rá valakire, aki szimpatikus?

Figyelt kérdés
Szeretnék neten barátkozni, csak nem tudom, hogy kéne úgy ráírni valakire instagramon, hogy ne legyen fura :D. Normális válaszokat kérek :).

2017. júl. 24. 23:16
 1/5 anonim ***** válasza:
9%

Mi ez a hülyeség a fiataloknál, hogy neten barátkozni? Próbáld meg élőben.

Mennyit tudsz az illetőtől? Vagy teljesen idegen? Akkor dobj fel valami közös témát, ami kiderül róla. Pl. vega ő is? Ő is imádja a kutyákat? Vagy ugyanazért az énekesért rajong? Ami közös bennetek, annak kapcsán szólítsd meg.

2017. júl. 24. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
54%

Írjál nyugodtan.

Alig számít mit írsz. Ami igazán számít, hogy be jössz-e annak az embernek.

Azt meg úgy se tudod előre.

2017. júl. 24. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Aneem ***** válasza:

A legjobb módszer ha személyesen próbálkozol. Mivel mindenki interneten próbálkozik, így esélyed lehet mivel személyes a kontaktus.


Egyszerűen menj oda hozzá amikor egyedül van (NE BARÁTOK / BARÁTNŐK ELŐTT, mert akkor támadásnak értelmezi és lepattint azonnal) és mond neki ezt : Szia. Neharagudj, Mostanában sokat gondolok rád, és szimpatikusnak talállak. NAgyon szívesen megismernélek közelebbről. Ha van kedved csetelhetünk xy oldalon. Ezután vagy elhajt vagy nem, de ami a lényeges van egy alapod ami alapján már megjelölheted őt a közösségi oldalakon és ott már mehet az írás, hogy ne haragudjon hogy ilyen béna voltam, csak ideges voltam stb... de a téma további része már szakirodalom.


Sok Sikert !

2017. júl. 25. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
49%

Nem tudom, ha hozzám egy idegen odajönne egy olyan szöveggel hogy sokat gondol rám és cseteljük valahol..háát esélyes hogy elhajtanám. Egy idegen, akinek a létezéséről sem tudok ne gondoljon rám mert fura és ijesztő.

Amúgy szerintem okés, ha valami frappáns szöveggel ráírsz valaki. És itt nem a 'szia mizu'ra gondolok. Valami könnyed, nem eröltetett szöveg kell amivel első olvasatra megkedvelteted magad és így nagyobb az esélye hogy visszaír és haverkodhattok.

De ne is legyél tapadós, az a legrosszabb. Pár napja engem is bejelölt egy srác aztán rámírt ezzel a szia mizu témával. Mivel nem vagyok paraszt ezért írtam neki egy két szót aztán amikor írt küldtem egy smileyt amivel jeleztem hogy vége a beszélgetésnek. De még napokig zaklatott, képeket küldött és közölte hogy már régóta nézegeti az adatlapom, nagyon szimpi vagyok és ezért bejelölt. Nem vette a lapot akkor sem amikor egy idő után nem írtam neki.

Szóval ezt a hibát ne kövesd el :D

19/l

2017. júl. 25. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Psychopathist ***** válasza:
Írd meg neki hogy szimpatikusnak találod,és próbálj meg keresni valami közös pontot/témát ami alapján elindulhat a beszélgetés.
2017. júl. 28. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!