Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Új iskolába beilleszkedés?

Új iskolába beilleszkedés?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Szeptembertől új iskolába fogok járni és az osztály már 2 éve együtt van.Szerintetek milyen lesz?Nehéz?Tanácsokat szeretnék esetleg tapasztalatokat hallani.

Például hova üljek,hogy viselkedjek?

17 l



2017. júl. 26. 12:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Add magad, ennyi. Legyél kedves!
2017. júl. 26. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
bemész, bemutatnak, leülsz. Szünetekben majd megakarnak ismerni, bevonni klikkekbe, ha szimpatikus leszel valaki(k)hez tartozni fogsz, ha nem, akkor meg magad leszel. pafff
2017. júl. 26. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem nem lesz nehéz. Én is olyan osztályba mentem anno, ami 2 éve már együtt volt.

Én oda ültem, amelyik hely épp szabad volt. :D Azaz na... tele volt az osztály mikor bementem, szóval érthetően az utolsó szabad hely egyikére ültem, ahol még nem ült senki. :D

Add önmagad és próbáld te is megismerni a többieket! Azaz sokan várják, hogy a többiek menjenek oda hozzá, de te ne várd, menj oda hozzájuk és ismerd meg őket! :)

Ne aggódj, nincs mitől félned. Az elején talán egy kicsit ijesztő, hogy új osztály meg minden, de aztán rájössz, hogy igazából hülyeség volt félni. Szerintem a legfontosabb, hogy te is menj oda másokhoz barátkozni.

2017. aug. 2. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!