Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Csak nyafogásra voltam jó?

Csak nyafogásra voltam jó?

Figyelt kérdés

Van egy haverom (már az egyetlen bizonyos okok miatt), akivel ezer éve ismerjük egymást. Nagyon jó szokása, amióta ismerem, hogy nyafog minden dolgon és a nyafogást nem szégyellte velem megosztani (csak velem, senki másnak amúgy). Fiatalabb az ember, meg jó hogy tud segíteni, akkor próbál lelki támaszt nyújtani, de amikor évekig tart a nyafi a semmi dolgokon és évekig te vagy a lelki támasz, az már fárasztó. pláne hogy te nem érzed hogy visszakapnád ezt.


Normálisan megmondtam neki, hogy a nyafiból vegyen vissza, mert zavar. 3 hete kétszer beszéltünk azóta úgy, hogy 1 és fél hétig semmit. Normális beszélgetés volt amúgy, de tényleg visszavett. Mindig írt (főleg ha nyafogni akart), de most nem keres. Furcsa. olyan mintha megsértődött volna, vagy csak megtartotta, amit kértem tőle. Fogalmam sincs, de mivel alig beszélünk így hogy nem nyávog...gáz. Tökre úgy érzem, hogy csak arra voltam többnyire jó és elcs*sztem egy csomó évet valamire.


2017. júl. 27. 12:47
 1/9 TR75 ***** válasza:
Lehet, hogy tényleg visszavett a panaszkodásból, és így már nincs mondanivalója.
2017. júl. 27. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
elég gáz ha csak a panaszkodás volt XD
2017. júl. 27. 13:13
 3/9 anonim válasza:
Zsu, te vagy az?
2017. júl. 27. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 TR75 ***** válasza:
Vannak ilyen emberek, szokás őket energiavámpírnak is nevezni; addig vagy jó nekik, amíg minden sirámukat, bajukat, gondjukat a nyakadba zúdíthatják, ha pedig közlöd velük, hogy ebből te nem kérsz, akkor megsértődnek. Talál majd valaki mást. Mindig találnak valakit.
2017. júl. 27. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

LOOOL

nem

2017. júl. 27. 13:21
 6/9 anonim ***** válasza:

Nekem egyik barátnőm ilyen, én örülök neki, hogy alig keres, iszonyúan sokat panaszkodott, de amikor egyszer én mertem leírni, hogy nagyon rosszul érzem magam a bőrömben, akkor kioktatott, arrogáns stílusban. Mindezt azok után, hogy a legkisebb hülyeségről is órákig tudott panaszkodni.


Mondom, örülj ennek!

2017. júl. 27. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

a elég bunkó:D nálunk le van rendezve egy aha, vagy az gáz szöveggel.


Nem örülök, mert most nincs más közeli ember és nehezen barátkozom:D... bár lehet kis ideig nem is fogok erősködni a témával, majd keresek, nem tudom.

2017. júl. 27. 13:45
 8/9 anonim ***** válasza:
Edy, te vagy az?
2017. júl. 28. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Voltam már zsu. most meg edy.... Béla vagyok karancsijenőből...
2017. júl. 29. 13:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!