Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek most mogorva...

Szerintetek most mogorva voltam a barátnőmmel?

Figyelt kérdés
Van egy barátnőm aki kicsit néha idegesít mert folyton rámakaszkodik és MINDEN szünetben kísérjem el ide-oda engem ez egy kicsit idegesít mert más barátnőimmel is szeretnék -beszélgetni rajta kívül Ezért ma a 6 alkalomból 3-szor elkísértem 3-nál meg azt mondtam hogy most nincs kedvem kísérgetni.Meg tesin egy másik lány mellé ültem le nem mellé és azt kérdezgette tőlem hogy miért nem mellé ülök. Én meg azt mondtam mert nem kell mindig CSAK vele lógnom.És most megharagudott

2017. máj. 4. 17:23
 1/2 anonim válasza:
Valószínű ő szorosabb barátságnak hiszi a kapcsolatotokat. Tisztázd vele a helyzetet, de ne ilyen flegmán. Ennyi.
2017. máj. 4. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem tudom mennyi idős de ez elég gyerekes tulajdonság.. pedig én is elég féltékenykedős vagyok de azért ennyire nem akarok magamnak kisajátítani magamnak embereket. Szerintem próbálj meg vele beszélni hogy ő is csatlakozzon hozzád és a többi barátnődhöz vagy csak egy kicsit hagyjon neked szabadságot. Amúgy egyáltalán nem voltál az, igazad van. Nekem is vannak barátnőim és ilyen sose volt még hogy kiakarjuk egymást sajátítani.
2017. máj. 4. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!