Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért kell folyton megütnie?...

Miért kell folyton megütnie? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Az osztálytársam(fiú) folyton verekszik,megüt vagy megpofoz engem.Próbálok erősnek látszani de ha vissza ütök nagyobbat üt ő vissza.Annyira félek hogy valaki más is megakar ütni,hogy az unokatesómtól is félek,hogy megakar ütni(pedig csak ölelgetni akar)még apámtól is félek,pedig ő sose ütött meg.

13L



2017. júl. 31. 09:09
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Nem érted?Féltem a családom,az ő családja bűnöző.Tűröm ameddig lehet hogy az anyámat a szájára veszi de egy idő után elpattan a húr nálam is.Inkább nem mondok semmit neki és akkor jobb lesz...remélem.Legjobb barátom volt régen.Ja és nem cigányok.
2017. júl. 31. 11:00
 12/22 A kérdező kommentje:
Ha én behúznék neki,hogy eltörik az orra,vagy szólók a dirinek és kicsapják vagy apámnak aki jelenet rendezne akkor a családja a fiúnak tönkre tenné az én családomat vagy gyilkona...ült már gyilkosságért az apja nem lenne neki akadáj ölni
2017. júl. 31. 11:04
 13/22 anonim ***** válasza:
55%

Ha ez sem meg az sem jó akkor milyen válaszra vársz?

Arra ,hogy leírjuk ,hogy (a korod alapján talán 7-es lehetsz) nemsokára elballagsz a suliból. Másik iskolába mész és nem látod őt többször?

Vagy mit vársz??

2017. júl. 31. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
37%

Valkit bízzál meg, hogy készítsen titokban felvételt a bántalmazásról, ezután mondd meg neki, hogy ha mégegyszer hozzád ér megy szépen a feljelentés.


Komolyan, milyen dolog, hogy egy fiú egy nála sokkal gyengébb lányt bántalmaz. Sz...i kis féreg, én olyat lekevernék neki, hogy a falra felkenődne a hülye feje, a családjától se félnék, mert tudnék hova fordulni.

2017. júl. 31. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:

7-kes vagyok igen(itt már elkezdődött a suli).

Erősebb nálam mert én vagyok 148-149 cm ő vagy 20 cm-rel magasabb én 44 kg vagyok ő utoljára mikor mérés volt az osztályban 70 valamennyi volt.Az sztem jó ötlet,hogy felvetetem és a dirinek viszem vagyásnak adjam?

2017. júl. 31. 13:42
 16/22 A kérdező kommentje:
vagy másnak*
2017. júl. 31. 13:44
 17/22 anonim ***** válasza:

Egyszer, csak egyetlen egyszer kell határozottabbnak lenned!

Teljes lendületből, kiméletlenül billentsd tökön térddel!

- Úgy fog ezután kerülni, mint ördög a tömjént!

2017. júl. 31. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
Megtett egyszer és úgy kicsavarta a kezem hogy majdnem eltört.Megtenném,k*rvára megtenném de eltöri a kezem.Megpróbálok valakit rá venni hogy videózza le ha megüt megint
2017. júl. 31. 20:00
 19/22 A kérdező kommentje:
megtettem*
2017. júl. 31. 20:01
 20/22 anonim ***** válasza:

Nem voltál eléggé határozott!

Ha úgy tökön billentesz egy fickót, hogy nyom egy tockost a golyóira, hidd el, hogy kerülni fog!

2017. júl. 31. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!